Dishonored: The Knife of Dunwall (PC) PL  KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Dishonored: The Knife of Dunwall (PC) PL KLUCZ

Dodatek do jednej z najoryginalniejszych i najbardziej klimatycznych skradanek 2012r. Nowe mapy, osiągnięcia i trofea a także światowy ranking internetowy pozwolą dowieść Twojej wyższości nad innymi. Pamiętaj, że każdy punkt i każda sekunda mają znaczenie.

Więcej szczegółów

64291

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 24.99 zł

Twoja cena: 20,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.63 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajUWAGA! Produkt posiada blokadę regionalną i jego aktywacja oraz uruchomienie może nastąpić wyłącznie na terenie Polski.

 

The Knife of Dunwall:
 

W dodatku Dishonored: The Knife of Dunwall wcielasz się w rolę Dauda — legendarnego skrytobójcy, który zabił Cesarzową. Drugi dodatek do bardzo ciepło przyjętej przez krytyków i graczy gry akcji z widokiem z oczu protagonisty autorstwa Arkane® Studios pozwala spojrzeć na świat z perspektywy Dauda, a także skorzystać z jego unikatowych nadnaturalnych zdolności, broni, gadżetów i sprzymierzeńców.

 

Po zabiciu Cesarzowej, co odcisnęło się trwałym piętnem na obliczu i losach Dunwall, Daud wyrusza na poszukiwania odkupienia. Odmieniec podał skrytobójcy jeden koniec sznurka, ale co znajduje się na drugim? Kim — lub czym — jest Delilah? W towarzystwie Wielorybników, lojalnej grupy najemnych skrytobójców, będziesz przemierzać niedostępne dotąd rejony Dunwall i stawisz czoła zupełnie nowym przeciwnikom. Całkiem nowy arsenał Dauda stanowi doskonałe uzupełnienie systemu gry Dishonored, łączącego dynamiczną walkę, skradanie się i akrobatyczne poruszanie się. Próbując za wszelką cenę nie utracić ostatniej cząstki człowieczeństwa, musisz dokonać wyborów, które ostatecznie zadecydują o Twoim losie.

 

 

Nowe moce, nowe bronie i nowe gadżety
 

Znamię Odmieńca daje Ci dostęp do jedynych w swoim rodzaju nadnaturalnych zdolności. Używaj „Przywołania skrytobójcy”, aby skorzystać w walce z pomocy lojalnych Wielorybników. Wykorzystaj „Spojrzenie Pustki” do odnalezienia ukrytych run i kościanych amuletów, dzięki którym poznasz nowe odmiany znanych już mocy, takich jak „Mignięcie”. W Twoich poczynaniach pomoże Ci zestaw unikatowych broni i gadżetów, takich jak pył duszący czy zasilane tranem miny ogłuszające, które pozwalają oszałamiać wrogów, a także ukryta pod rękawem minikusza do wystrzeliwania strzałek usypiających i bełtów wybuchowych.

 

 

Poznaj nowe zakamarki Dunwall

 

Przemierzaj zaułki Dzielnicy Prawników i zakradnij się do Rzeźni Rothwilda — spowitej kłębami pary przetwórni wypełnionej ogromnymi truchłami wielorybów i potężnymi rzeźnikami. Odwiedź ponownie znaną z podstawowej gry rozpadającą się Zatopioną Dzielnicę, w której znajduje się ukryta baza Dauda. Spójrz na zdarzenia znane z gry Dishonored — w tym na pamiętny moment wyznaczający początek przygód Corvo — z zupełnie nowej perspektywy.

 

Wybierz swoją drogę
 

Wykonuj kolejne misje w poszukiwaniu odpowiedzi na dręczące Dauda pytania w dowolnie wybranym stylu. Twoje odkupienie — lub rzucenie się w objęcia ciemności — zależy od Twoich umiejętności i podejmowanych decyzji. Odkryj tajemnicę Delili w tym samodzielnym dodatku, aby następnie doprowadzić historię Dauda do końca w następnym dodatku — The Brigmore Witches

 

 

 

© 2011 ZeniMax Media Inc. Dishonored, Bethesda, Bethesda Softworks, ZeniMax i powiązane logo są zastrzeżonymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi firmy ZeniMax Media Inc w USA i/lub innych krajach. Arkane i logo Arkane są zastrzeżonymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi firmy Arkane Studios SAS. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

Dodatek wymaga zainstalowania gry Dishonored

Windows Vista / Windows 7 Procesor 3.0 GHz dual core lub lepszy Pamięć:  3 GB system RAM, HDD:  9 GB 
Karta graficzna kompatybilna z DirectX NVIDIA GeForce GTX 460 / ATI Radeon HD 5850 - 512 MB RAM lub lepsza

  • Wersja Językowa Polska
  • PEGI 18+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek Dodatek - DLC

Napisz swoją recenzję

Dishonored: The Knife of Dunwall (PC) PL  KLUCZ

Dishonored: The Knife of Dunwall (PC) PL KLUCZ

Dodatek do jednej z najoryginalniejszych i najbardziej klimatycznych skradanek 2012r. Nowe mapy, osiągnięcia i trofea a także światowy ranking internetowy pozwolą dowieść Twojej wyższości nad innymi. Pamiętaj, że każdy punkt i każda sekunda mają znaczenie.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty