Project Temporality (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Project Temporality (PC) KLUCZ

Poczuj łamigłówkową moc trybu współpracy jednoosobowej. Project Temporality jest grą z gatunku akcji i łamigłówek w perspektywie trzeciej osoby stworzoną na bazie pomysłu umożliwienia graczowi zabawę czasem.

Więcej szczegółów

68640

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 49.95 zł

Twoja cena: 48,95 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.47 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajPoczuj łamigłówkową moc trybu współpracy jednoosobowej.

 

Project Temporality jest grą z gatunku akcji i łamigłówek w perspektywie trzeciej osoby stworzoną na bazie pomysłu umożliwienia graczowi zabawę czasem. Dzięki naszemu autorskiemu silnikowi Sparta 3D sprawiamy, że czwarty wymiar jest dostępny na równi z pozostałymi trzema. Podobnie jak w przypadku magnetowidu możesz cofnąć czas lub przewinąć go płynnie do przodu.

 

Łącząc to i nasze pojęcie linii czasu będziesz rozwiązywać  skomplikowane zagadki, podając sobie samemu pomocną dłoń. Za każdym razem kiedy potrzebujesz przyjaciela, możesz być tym przyjacielem. Stwórz nową oś czasu w dowolnym czasie/dowolnym miejscu, nie ma na to żadnych ograniczeń. W tej grze kluczowe jest zapewnienie ci całkowitej swobody w czterech wymiarach.

 

Rozwiązuj zagadki z wykorzystaniem laserów, luster, pól siłowych, zapadni, platform, kluczy itp. Wykorzystaj czas do robienia tego, co niemożliwe. Odkrywaj świat i zaglądaj w umysły jego mieszkańców.

 

Najważniejsze funkcje:

 • Rozgrywka w 4 wymiarach. Czwarty Wymiar – Czas – jest dostępny dla Ciebie tak, jak pozostałe trzy, ponieważ w każdej chwili możesz cofnąć się do dowolnego wcześniejszego punktu w czasie, aby znaleźć ten idealny moment dla Ciebie. Bez frustrujących powtórek wymagających ciągle wykonania tych samych sekwencji. Po prostu przewiń do tyłu i napraw.
 • Tryb współpracy dla pojedynczego gracza. Jest to kluczowy element gry. Możesz istnieć na wielu równoległych osiach czasu wykorzystując klony czasu. Oznacza to, że za każdym razem, gdy potrzebujesz pomocy przyjaciela w grze, możesz być tym przyjacielem. Możesz stworzyć nowego klona czasu w dowolnym miejscu i czasie w grze, a po jego utworzeniu jest on tam dostępny już zawsze.
 • Wiele właściwych osi czasu. Klony czasu nadal będą wykonywać czynności, które zapisałeś. Są one jednak nadal częścią świata gry, a jeśli zmienisz świat gry, wynik końcowy również się zmieni.
 • Cele okryte czasowością. Cel okryty czasowością to cel, który nie będzie podlegał twoim manipulacjom czasem, ponieważ znajduje się w polu ochronnym, które anuluje działanie wszystkich osi czasu z wyjątkiem głównej.
 • Efekt Paradoksu. Łącząc właściwe osie czasu z polem czasowości możliwe będzie stworzenie łamigłówek opartych o paradoks, gdzie pojedyncze osie czasu szereg zróżnicowanych czynności w zależności od tego, w którym momencie czasu jest to ukazane. Matematycznie cel okryty czasowością zwiększa liczbę wymiarów o taki, w którym możliwe jest wystąpienie efektu paradoksu.

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows XP, Procesor: Intel Pentium Dual-Core E2180 2.0 GHz lub AMD Athlon 64 X2 3800+ 2.0 GHz, Pamięć: 2 GB RAM, Karta graficzna: Intel HD3000, DirectX: wersja 9.0c, Dysk twardy: 600 MB, Dodatkowe informacje: Karta graficzna musi być kompatybilna z DirectX 10 ale może działać wykorzystując DirectX 9

 • Wersja Językowa Angielska
 • PEGI 12+
 • Nośnik Cyfrowy - Klucz
 • Platforma Cyfrowa Steam
 • Gatunek FPP - Strzelaniny 3D

Napisz swoją recenzję

Project Temporality (PC) KLUCZ

Project Temporality (PC) KLUCZ

Poczuj łamigłówkową moc trybu współpracy jednoosobowej. Project Temporality jest grą z gatunku akcji i łamigłówek w perspektywie trzeciej osoby stworzoną na bazie pomysłu umożliwienia graczowi zabawę czasem.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty