The Evil Within D1 Edition (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru
Klucze

The Evil Within D1 Edition (PC) KLUCZ

The Evil Within to gra przygotowana na Xbox One, system gier wideo i rozrywki Xbox 360® firmy Microsoft, komputerowy system rozrywki PlayStation®4, komputerowy system rozrywki PlayStation®3 oraz PC, która jest klasycznym przykładem czystego survival horroru.

Więcej szczegółów

72308

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 149.99 zł

Twoja cena: 81,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 2.46 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajThe Evil Wihtin  - The Fighting Chance Pack.

 

Pakiet ten zawiera kilka dodatkowych elementów, dzięki którym gracze dłużej będą opierać się wszechogarniającej śmierci:

 

Apteczkę - element przywracający zdrowie, dzięki któremu Sebastian może walczyć dalej.
Zielony żel - używany do ulepszania atrybutów Sebastiana.
Dwururkę i trzy naboje - większą i potężniejszą strzelbę, która doskonale sprawdza się w trudnych sytuacjach, gdy wrogowie nas otoczą.
Zapalający bełt do Agonii - obsypujący pobliskich wrogów deszczem zadających obrażenia iskier.
Zatruty bełt do Agonii - przyciąga do siebie wrogów, a następnie ich zatruwa, dzięki czemu Sebastian może salwować się szybką ucieczką.

 

 

 

 

The Evil Within to powrót do korzeni gatunku survival horror, wyprodukowany przez Shinji Mikamiego, twórcę kultowej serii Resident Evil, oraz studio Tango Gameworks. Dopracowane otoczenie, przerażająca niepewność i misterna fabuła tworzą wciągający świat, w którym napięcie sięga zenitu. Do dyspozycji masz ograniczone zasoby, a więc walcz o przetrwanie i stań oko w oko ze strachem w tym idealnym połączeniu horroru i akcji.

 

W trakcie badania miejsca przerażającej, masowej zbrodni, detektyw Sebastian Castellanos i jego partnerzy stają oko w oko z tajemniczą i potężną siłą. Towarzysze Sebastiana zostają wybici, a on sam wpada w pułapkę i traci przytomność. Budzi się w przytłaczającym i wypaczonym świecie, w którym ohydne stwory żerują wśród zmarłych.

 

Sebastian musi się zmierzyć z niewyobrażalnym strachem, odkryć kto za wszystkim stoi... i przetrwać.

 

 

Cechy charakterystyczne:

 • Powrót do korzeni gatunku survival horror - Shinji Mikami, ojciec gatunku survival horror, powraca jako twórca nowej, przerażającej gry o niesamowitej fabule. Napięcie i niepewność wzrastają w czasie, gdy odkrywasz pełen okropieństw świat gry.
 • Brutalne pułapki i wynaturzone stwory - Zmierz się z niewiarygodnym strachem, okrutnymi pułapkami i diabelskimi mechanizmami, w trakcie starć z przeważającym wrogiem. Zwróć zło przeciw niemu samemu, korzystając z diabolicznych maszyn, by zwalczyć zabójcze stwory.
 • Nieznane zagrożenia w świecie pełnym niepewności - Tajemnicze i wynaturzone zjawiska pojawiają się w świecie, który na Twoich oczach ulega przemianie. Korytarze, ściany, drzwi i całe budynki zmieniają się w czasie rzeczywistym, więżąc gracza w realiach, w których niebezpieczeństwo czyha w każdym zakamarku i pojawić się może w każdej chwili.
 • Nowe oblicze horroru - Poznaj niezrównoważoną rzeczywistość i postaraj się wyzwolić z intryg, które zaistnieć mogły tylko w świecie pełnym przerażenia. Pokonaj budzących grozę wrogów, poznaj co to strach i odkryj prawdę - oto The Evil Within.

 

 

 

© 2014 ZeniMax Media Inc.  Developed in association with Tango Gameworks.  The Evil Within, Tango, Tango Gameworks, the TA logo, Bethesda, Bethesda Softworks, ZeniMax and related logos are registered trademarks or trademarks of ZeniMax Media Inc. in the U.S. and/or other countries.   [All other trademarks or trade names are the property of their respective owners.]  All Rights Reserved.

 

 

 • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 lub Windows 8
 • Procesor: Intel Core i7
 • Pamięć operacyjna: 4 GB
 • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 670 lub odpowiednik z 4 GB pamięci
 • Dysk twardy: 50 GB wolnego miejsca (po instalacji gra zajmie 41 GB)
 • Wersja Językowa Polska - napisy
 • PEGI 18+
 • Nośnik Cyfrowy - Klucz
 • Platforma Cyfrowa Steam
 • Gatunek FPP - Strzelaniny 3D

Napisz swoją recenzję

The Evil Within D1 Edition (PC) KLUCZ

The Evil Within D1 Edition (PC) KLUCZ

The Evil Within to gra przygotowana na Xbox One, system gier wideo i rozrywki Xbox 360® firmy Microsoft, komputerowy system rozrywki PlayStation®4, komputerowy system rozrywki PlayStation®3 oraz PC, która jest klasycznym przykładem czystego survival horroru.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty