Fallout Classics Collection (PC)  KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Fallout Classics Collection (PC) KLUCZ

Fallout Classics Collection to zestaw składający się z: Gry Fallout: A Post Nuclear Role Playing Game, Gry Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game, Gry Fallout Tactics: Brotherhood of Steel.

Więcej szczegółów

73677

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Twoja cena: 86,23 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 2.59 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajFallout Classics Collection to zestaw składający się z:

  • Gry Fallout: A Post Nuclear Role Playing Game
  • Gry Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game
  • Gry Fallout Tactics: Brotherhood of Steel

 

Fallout: A Post Nuclear Role Playing Game - Tytuł ten to klasyczna gra RPG osadzona w świecie po zagładzie atomowej, która przyczyniła się do wskrzeszenia tego gatunku. Wykorzystanie w grze systemu SPECIAL pozwala graczom wykreować całkowicie unikatowe postacie oraz zwiększać ich zdolności, oddając jednocześnie w ich ręce całkowitą wolność w podejmowaniu najważniejszych decyzji. 

Wędruj pośród zgliszczy zmiecionej w pył wysoko rozwiniętej cywilizacji. Posługuj się dyplomacją, wykorzystuj swoją rezolutność lub uciekaj się do bezwzględnej przemocy w starciach z mutantami, członkami gangów i maszynami napotykanymi na twojej drodze. Podejmuj najlepsze decyzje, lub ponieś konsekwencje złych wyborów, tak jak wielu bohaterów przed tobą…

 

Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game - Fallout 2 to druga część niezwykle ciepło przyjętej i docenionej gry, która wniosła powiew świeżości do gatunku komputerowych RPG-ów, zabierając graczy w podróż na rozgrzane słońcem, choć radioaktywne pustkowia osadzone w klimacie futurystycznym z nutką retro.

Jako potomek bohatera z pierwszej części gry będziesz miał okazję zwiedzić te tereny 80 lat później. Mając za zadanie odnalezienie Garden of Eden Creation Kit (G.E.C.K.), maszyny zdolnej do ocalenia Twojej zacofanej wioski od zagłady, będziesz zmuszony zmierzyć się z wieloma zagrożeniami: zarozumiałymi mutantami, śmiercionośnym promieniowaniem, pułapkami, zdradą oraz istnym zalewem kłamstw. To wszystko sprawi, że zaczniesz poddawać w wątpliwość szansę na przetrwanie tego rzekomo nowego wspaniałego świata.

Gra, wystawiając twoją postać na coraz bardziej wymagające wyzwania, zmusza cię do walki o przeżycie w niegościnnym świecie po atomowej zagładzie, który staje się coraz bardziej nieodpowiednim miejscem do życia…

 

Fallout Tactics: Brotherhood of Steel - Taktyczna Walka Drużynowa wkracza do Uniwersum Fallouta! 

Jesteś godnym pożałowania odpadkiem. Mogłeś powstać z prochu, ale my przekujemy cię w stal. Nauczysz się zginać; jeśli nie, zostaniesz złamany. W tych mrocznych czasach Bractwo – twoje Bractwo – to wszystko, co stoi na drodze pomiędzy ponownie zapalonym światłem cywilizacji, a wyjącym, napromieniowanym pustkowiem. 

Twoje uzbrojenie stanie się czymś więcej niż tylko narzędziem, stanie się twoim przyjacielem. Wykorzystasz twoje zdolności do inspirowania pokornych i obrony słabych... czy im się to podoba, czy nie. Członkowie twojej drużyny staną ci się bliżsi niż twoi krewni, a ci, którzy przetrwają, dostąpią honorów, szacunku i łupów wojennych.

 

 

 

System operacyjny: Windows, Procesor: Pentium 400 MHz, Pamięć: 64 MB RAM, Karta graficzna: SVGA, DirectX: wersja 7, Dysk twardy: 1650 MB, Karta dźwiękowa: DirectSound

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 16+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek Role Playing (RPG)

Napisz swoją recenzję

Fallout Classics Collection (PC)  KLUCZ

Fallout Classics Collection (PC) KLUCZ

Fallout Classics Collection to zestaw składający się z: Gry Fallout: A Post Nuclear Role Playing Game, Gry Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game, Gry Fallout Tactics: Brotherhood of Steel.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty