Unrest (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Unrest (PC) KLUCZ

Unrest to przygodowa gra RPG skupiająca się na opowieści i wyborach umiejscowiona w fantastycznej interpretacji starożytnych Indii. Wciel się w rolę pięciu zwykłych ludzi, którzy starają się przetrwać w dotkniętym klęską głodu państwie-mieście Bhimra.

Więcej szczegółów

75247

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 44.99 zł

Twoja cena: 42,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.29 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajUnrest to przygodowa gra RPG skupiająca się na opowieści i wyborach umiejscowiona w fantastycznej interpretacji starożytnych Indii. Wciel się w rolę pięciu zwykłych ludzi, którzy starają się przetrwać w dotkniętym klęską głodu państwie-mieście Bhimra.

 

Staw czoło biedzie, chorobom, zdradzie, politycznemu i społecznemu zamieszaniu. Poradź sobie z unikatowymi brzemionami i porywającymi dylematami, starając się przetrwać w każdym rozdziale… ale wybory dokonane, aby pomóc jednej z postaci, mogą równie dobrze utrudnić życie innej.

 

W Unrest nie ma bohaterów z legend, nie ma mistycznego zadania, a przeznaczenie nie wybrało ciebie.

 

Jesteś pozostawiony samemu sobie.

 

Kluczowe cechy:

 • Zróżnicowane postacie: Graj jako dziewczyna ze wsi zmuszona zmagać się z zaaranżowanym małżeństwem, kapłan zatroskany z powodu radykalności swojej świątyni, mieszkaniec slumsów o niebezpiecznej przeszłości, ambasador wojowniczego narodu, i kapitan najemników nie mający odpowiednich kwalifikacji – wszyscy oni są częścią tej samej narracji.
 • Reagująca fabuła: Trudne decyzje podjęte w jednym rozdziale mają swoje konsekwencje w następnych. Wybór dokonany jako jedna z postaci może zdeterminować los innej.
 • Brak właściwych odpowiedzi: Nie ma nietrafionych decyzji w Unrest – jeśli postać umiera lub zawodzi w realizacji swojego celu, staje się to częścią narracji. Możesz grać w trybie Iron Man, aby mieć pewność, że nie będzie drugiej szansy na coś, lub zapisywać/wczytywać grę (ale nie jest tak, że my to zalecamy).
 • Złożone konwersacje: Dialogi w Unrest są naturalne, rozgałęzione wymiany zdań stworzone, aby zaoferować nie mający sobie równych poziom kontroli i zaangażowania dla gracza. Będziesz zawsze dokładnie wiedzieć co i w jaki sposób mówisz, oraz będziesz w stanie dostrzec jak bardzo dana osoba cię lubi, obawia się, albo szanuje.
 • Przemoc jest rzadko rozwiązaniem: Walka w Unrest jest rzadka i zawsze możliwa do uniknięcia. Gdy stajesz przed groźba śmierci, do ciebie należy decyzja jak bardzo chcesz zaryzykować.
 • Bogata oprawa graficzna i muzyczna: Ręcznie rysowane modele postaci i otoczenie w Unrest przypominają żyjące płótna, zaś klasyczna indyjska ścieżka dźwiękowa oddaje emocjonalny rdzeń narracji.
 • Wsparcie dla modyfikacji: Twórz i dziel się twoimi własnymi światami i przygodami.

System operacyjny: Windows XP SP2/Vista/7/8, Procesor: 2 GHz Intel Core i3 lub odpowiednik AMD, Pamięć:   2 GB RAM, Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 9, 1 GB VRAM, karty laptopowe firmy Intel nie są wspierane, Dysk twardy: 1 GB, Dodatkowe informacje: zalecana rozdzielczość monitora 1280x720 lub większa

 • Wersja Językowa Angielska
 • PEGI 12+
 • Nośnik Cyfrowy - Klucz
 • Platforma Cyfrowa Steam
 • Gatunek Role Playing (RPG)

Napisz swoją recenzję

Unrest (PC) KLUCZ

Unrest (PC) KLUCZ

Unrest to przygodowa gra RPG skupiająca się na opowieści i wyborach umiejscowiona w fantastycznej interpretacji starożytnych Indii. Wciel się w rolę pięciu zwykłych ludzi, którzy starają się przetrwać w dotkniętym klęską głodu państwie-mieście Bhimra.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty