Spacecom (PC/MAC/LX) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Spacecom (PC/MAC/LX) KLUCZ

SPACECOM – strategiczna do samych kości, gra o dowodzeniu flotą, w której oszustwo, inteligentne przemieszczanie się, oraz wybory w walce decydują o zwycięstwie lub porażce.

Więcej szczegółów

92850

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 39.99 zł

Twoja cena: 39,19 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.18 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajSPACECOM – strategiczna do samych kości, gra o dowodzeniu flotą, w której oszustwo, inteligentne przemieszczanie się, oraz wybory w walce decydują o zwycięstwie lub porażce.

 

Bez zbiegów okoliczności, bez szczęścia. SPACECOM wywiera nacisk na twoją zdolność wykorzystania strategii z koncentrowaniem się na taktykę w czasie rzeczywistym i planowanie. Użyj sprawdzonych manewrów wyuczonych od wojskowych legend lub opracuj swoje własne plany.

 

Sprawdź swój spryt w kampanii dla jednego gracza, ścieraj się z maksymalnie 5 przeciwnikami w trybie wieloosobowym lub eksperymentuj z nowymi strategiami w trybie potyczki ze Sztuczną Inteligencją. Przede wszystkim, będziesz potrzebować bystrego umysłu, sprytu i rozsądnej taktyki.

 

Gdy zaczyna się wojna, zostaw małe rzeczy za sobą i wpłyń na surowy pejzaż dźwiękowy, zanurzając się w dowództwie gwiezdnej floty. Od teraz, liczy się tylko twoja znajomość taktyki i strategii, a nie jak szybko potrafisz klikać. SPACECOM opiera się na kreatywności i planowaniu, a nie złożoności mechanik gry.

 

Kluczowe Cechy:

 • Kampania dla pojedynczego gracza, która sprawdzi twoje zdolności w zróżnicowanych łamigłówkach taktycznych
 • Intensywny tryb wieloosobowy – zdominuj walki z maksymalnie 5 przeciwnikami na mapie
 • Brak zbiegów okoliczności, brak łutu szczęścia. Liczy się tylko dobre planowanie i skuteczna realizacja planów
 • Starannie zaprojektowana gra dla uruchomienia strategicznego myślenia
 • Minimalistyczna szata graficzna zainspirowana przez technologię wojskową
 • Stworzona, by wychwalić inteligentne myślenie ponad szybkim klikaniem

PC

System operacyjny: Windows Vista, Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8 Ghz lub odpowiednik, Pamięć: 2 GB RAM, Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9400M 256MB, DirectX: wersja 9.0, Dysk twardy: 300 MB, Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX

 

MAC

System operacyjny: OSX 10.6, Procesor: Intel Core 2 Duo 2.2 Ghz lub odpowiednik, Pamięć: 2 GB RAM, Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9400M 256MB, Dysk twardy: 300 MB, Karta dźwiękowa: zintegrowana

 

Linux

System operacyjny: Ubuntu 12.04, Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8 Ghz lub odpowiednik, Pamięć: 2 GB RAM, Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9400M 256MB, Dysk twardy: 300 MB, Karta dźwiękowa: zintegrowana

 • Wersja Językowa Polska - napisy
 • PEGI 12+
 • Nośnik Cyfrowy - Klucz
 • Platforma Cyfrowa Steam
 • Gatunek Strategiczne

Napisz swoją recenzję

Spacecom (PC/MAC/LX) KLUCZ

Spacecom (PC/MAC/LX) KLUCZ

SPACECOM – strategiczna do samych kości, gra o dowodzeniu flotą, w której oszustwo, inteligentne przemieszczanie się, oraz wybory w walce decydują o zwycięstwie lub porażce.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty