King Arthur II Dead Legions (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

King Arthur II Dead Legions (PC) KLUCZ

Olśniewająca fabuła tego unikalnego połączenia RTS i RPG osadzona została w scenerii dark fantasy. Artur, już nie jako waleczny władca, lecz jako legendarny Król Rybak, próbuje zaprowadzić ład w upadłym królestwie.

Więcej szczegółów

7388

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Twoja cena: 17,63 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.53 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajOto opowieść o odnowieniu, zmartwychwstaniu i zemście; kroniki mówiące o tym, jak najpotężniejszy adwersarz Króla Artura osiągnął władzę – oraz jak straszliwą cenę przyszło mu za to zapłacić.

 

Nasza podróż rozpoczyna się w Eboracum, jednym z największych miast wybudowanych pośród Rzymskich prowincji Brytanii. Lecz to było dawno temu, i Eboracum z wolna zmieniło się w okazały cmentarz marmurowych pałaców, zaludniony prze zbudowanie z krwi i kości duchy upadłego imperium. Tak było aż do czasu kiedy to pewien młody monarcha z południa, Bryt zwany Artur, wyciągnął zaczarowany miecz z kamienia, i odmienił wszystko.

 

Król Artur II to najlepsza strategia w legendarnym świecie Brytanii! Król Artur jest teraz kalekim władcą, walczącym o odrodzenie zniszczonych ziem i odnalezienie lekarstwa na swoją chorobę – nawet jeśli oznacza to, że będzie musiał wystawić swoje wojska do najstraszliwszych bitew w dziejach!

 

Olśniewająca fabuła tego unikalnego połączenia RTS i RPG osadzona została w scenerii dark fantasy. Artur, już nie jako waleczny władca, lecz jako legendarny Król Rybak, próbuje zaprowadzić ład w upadłym królestwie. Gra łączy niezwykle bogatą fabułę z prawdziwie epickimi bitwami, w których do walki staną olbrzymie armie, tym jeszcze większe niż poprzednio. Czy śmiertelnie ranny król Artur, wraz z którym umiera jego królestwo, ponownie uratuje Brytanię?
Historia gry zaczyna się na długo po tym, kiedy młody Arthur wyciągnął z kamienia zaczarowany miecz, zjednoczył krainy Brytanii i zbierając Rycerzy Okrągłego Stołu sprowadził pokój na Camelot. Tu gdzie normalnie kończy się legenda, Król Artur II: Strategiczna gra RPG rozpoczyna swą opowieść...

Cechy gry:

 • Wyjątkowy świat w realiach dark fantasy
 • Oszałamiająca fabuła
 • Ogromne bitwy, z dużą ilością wojsk
 • Walki z bossami, gdzie bohater zmierzy się z wyjątkowymi i przerażającymi przeciwnikami
 • Szeroki zakres kontroli kamery oraz jeszcze lepsze animacje postaci
 • Obszerny tutorial tłumaczący zasady rozgrywki

Core 2 Duo 2.4 GHz, 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7), grafika 768 MB (GeForce GTX 460 lub lepsza), 12 GB HDD, Windows XP/Vista/7

 • Wersja Językowa Angielska
 • PEGI 16+
 • Nośnik Cyfrowy - Klucz
 • Platforma Cyfrowa Steam
 • Gatunek Dodatek - DLC

Napisz swoją recenzję

King Arthur II Dead Legions (PC) KLUCZ

King Arthur II Dead Legions (PC) KLUCZ

Olśniewająca fabuła tego unikalnego połączenia RTS i RPG osadzona została w scenerii dark fantasy. Artur, już nie jako waleczny władca, lecz jako legendarny Król Rybak, próbuje zaprowadzić ład w upadłym królestwie.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty