Toilet Tycoon (PC)  KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Toilet Tycoon (PC) KLUCZ

Chciałbyś się ustawić w kolejce do branży biznesowej, która jest kompletnie odporna na kryzys? Możesz sam się przekonać, że pieniądze nie śmierdzą tak jak menedżerowie płatnych toalet!

Więcej szczegółów

158054

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 15.95 zł

Twoja cena: 15,63 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.47 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajChciałbyś się ustawić w kolejce do branży biznesowej, która jest kompletnie odporna na kryzys? Możesz sam się przekonać, że pieniądze nie śmierdzą tak jak menedżerowie płatnych toalet!


Kiedy zaczynasz jako czyściciel toalet, musisz się upewnić, że Twój kapitał zalążkowy wysokości 500 tysięcy euro zostanie mądrze rozlokowany. Zatem, kupisz swój pierwszy przydział i wyposażysz go w absolutnie najważniejsze elementy: podstawowy model toalety i papier…


To dopiero początek! Konkurencja nigdy nie śpi, a gusta Twoich klientów wciąż rosną. Dlatego będziesz potrzebował innowacji w celu zwiększenia przychodów. Twoje kolejne kroki to: złote pisuary, jedwabne papiery toaletowe i siedzenia z dołączonym miejscem na kubki.


Twoim celem jest monopolizacja rynku w mieście i zbicie mamony w drodze do osiągnięcia statusu prawdziwego potentata toalet!Cechy gry:


•    Wybieraj z szerokiej gamy komponentów, aby stworzyć najbardziej skandaliczne toalety jakie jesteś w stanie sobie wyobrazić!


•    Rozwijaj nowe technologie, które zmuszą Twoich klientów do zapięcia pasów przed spuszczeniem wody!


•    Zatrudnij sabotażystów do niszczenia innych toalet i wysyłaj organy ścigania na swoją konkurencję!


•    Szpieguj placówki swoich rywali i roznoś plotki na ich temat, aby odpędzić ich klientów!
 

System operacyjny: Windows 95/98/Me/2000/XP/Vista/7 ; Pamięć: 16 MB RAM ; HDD: 250 MB ; Procesor: Pentium 100 MHz ; Karta graficzna: 1 MB ; Rozdzielczość: 800x600 ; DirectX 7.0 lub lepszy

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 3+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek Symulacje

Napisz swoją recenzję

Toilet Tycoon (PC)  KLUCZ

Toilet Tycoon (PC) KLUCZ

Chciałbyś się ustawić w kolejce do branży biznesowej, która jest kompletnie odporna na kryzys? Możesz sam się przekonać, że pieniądze nie śmierdzą tak jak menedżerowie płatnych toalet!

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty