Batman: Arkham Knight Premium Edition (PC)  KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru
Klucze

Batman: Arkham Knight Premium Edition (PC) KLUCZ

W niezwykle efektownym finale serii Arkham, Batman zmierzy się z ostatecznym zagrożeniem dla miasta, którego poprzysiągł bronić.

Więcej szczegółów

93436

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 299.99 zł

Twoja cena: 140,13 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 7.01 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajEdycja Premium gry Batman: Arkham Knight zawiera:

  • Grę Batman: Arkham Knight
  • Season Pass do gry

 

Strach na Wróble powraca, aby stworzyć niepowtarzalną drużynę super złoczyńców, wśród których są m.in. Pingwin, Dwie Twarze i Harley Quinn. Ich cel jest jeden - raz na zawsze rozprawić się z Mrocznym Rycerzem. W Batman: Arkham Knight pojawi się niepowtarzalny projekt Batmobilu, stworzony przez Rocksteady, który po raz pierwszy w historii serii będzie można prowadzić. Prócz tego legendarnego pojazdu oraz docenionej rozgrywki z serii Batman Arkham, gracze poznają świat Batmana jak nigdy dotąd - będą mogli zwiedzić ulice i niebo ponad całym Gotham City.

 

“Batman: Arkham Knight to najważniejsza gra z naszej niezwykle udanej serii. Przekazujemy graczom najbardziej rozległy i robiący największe wrażenie świat gry." stwierdził Martin Tremblay, prezes Warner Bros. Interactive Entertainment. "Zespół Rocksteady Studios wciąż skupia się na fantastycznej rozgrywce, z której jest znany, jednocześnie dostarczając nowych, niesamowitych wrażeń graczom i fanom Batmana."

 

“Zespół Rocksteady Studios włożył mnóstwo pracy, aby ostatni rozdział trylogii Batman: Arkham pozwolił fanom jak najpełniej wcielić się w postać Batmana." stwierdził Sefton Hill, dyrektor gry w Rocksteady Studios. "Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że tworzymy grę na platformy następnej generacji, dzięki czemu możemy wdrożyć elementy, które zaplanowaliśmy już dawno, takie jak Batmobil, jego wpływ na umiejętności Batmana oraz w pełni odwzorowane Gotham City."

 

Season Pass

Niniejsza przepustka sezonowa do Batman: Arkham Knight to dodatkowa zawartość co miesiąc, przez pół roku - nowe misje fabularne, dodatkowi złoczyńcy najeżdżający Gotham City, nowe legendarne batmobile, zaawansowane mapy wyzwań, alternatywne skórki dla postaci i nowe tory wyścigowe.

 
  • Wersja Językowa Polska - napisy
  • PEGI 16+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek FPP - Strzelaniny 3D

Napisz swoją recenzję

Batman: Arkham Knight Premium Edition (PC)  KLUCZ

Batman: Arkham Knight Premium Edition (PC) KLUCZ

W niezwykle efektownym finale serii Arkham, Batman zmierzy się z ostatecznym zagrożeniem dla miasta, którego poprzysiągł bronić.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty