Condemned: Criminal Origins (PC)  KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Condemned: Criminal Origins (PC) KLUCZ

Co zmienia umysł zwykłego człowieka w umysł seryjnego mordercy?

Więcej szczegółów

162830

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 44.99 zł

Twoja cena: 38,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.17 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Co zmienia umysł zwykłego człowieka w umysł seryjnego mordercy?

 

Przydzielony do Jednostki ds. Seryjnych Zbrodni, agent Ethan Thomas musi odpowiedzieć na to pytanie, i zaprowadzić przed oblicze sprawiedliwości najgorsze jednostki z całego społeczeństwa. Jego wskaźnik rozwiązanych spraw jest najlepszy w agencji… być może za dobry.

 

Badając stale rosnącą listę seryjnych morderców, agent Thomas odkrywa, że coś kryje się za przemienianiem ciał i dusz tych, których społeczność pozostawiła daleko w tyle. Bezdomni, uzależnieni, i obłąkani powstają z samego dna miasta i popełniają bezrozumne akty przemocy. Czy może istnieć niewidzialny związek pomiędzy rosnącą brutalnością ostatnich seryjnych morderstw i rosnącym wskaźnikiem przestępczości? To pytanie wysuwa się na pierwszy plan po tym, jak agent Thomas zostaje wrobiony w morderstwo dwóch policjantów. Teraz musi rozwiązać zagadkę morderstw, aby powstrzymać zabójczą falę i uwolnić się od podejrzeń o popełnienie zbrodni, o które został oskarżony.

 

Jako agent FBI Ethan Thomas, będziesz polegać na swoim instynkcie oraz zaawansowanych narzędziach śledczych, by badać miejsca zbrodni, zbierać dowody i znaleźć wskazówki, które doprowadzą cię do zabójców. Gdy niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem, potrzebujesz każdej broni, jaką tylko znajdziesz, by pozostać przy życiu. Jeśli zabraknie ci pocisków, będziesz musiał walczyć siekierą strażacką, łopatą, rurą, kantówką, czy czymkolwiek innym, co zdołasz znaleźć w twoim otoczeniu. Musisz mieć pewność, że nic nie powstrzyma cię przed odkryciem kto… lub co stoi za makabrycznymi morderstwami dręczącymi miasto. 

System operacyjny: Windows XP, Procesor: 2.0 GHz Intel Pentium 4/odpowiednik AMD Athlon (zalecane 2.4 GHz), Pamięć:512 MB RAM, Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 9.0, 128 MB VRAM, DirectX®: wersja 9.0, Dysk twardy: 8 GB, Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0, Dodatkowe informacje: brak wsparcia dla kontrolerów.

Napisz swoją recenzję

Condemned: Criminal Origins (PC)  KLUCZ

Condemned: Criminal Origins (PC) KLUCZ

Co zmienia umysł zwykłego człowieka w umysł seryjnego mordercy?

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty