The Club (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

The Club (PC) KLUCZ

The Club™, stworzony przez krytyków deweloperskich Bizarre Creations, to nowa strzelanka TTP, łącząca szybkie tempo, destrukcyjne otoczenie i śmiercionośne bronie.

Więcej szczegółów

181276

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 44.9 zł

Twoja cena: 44,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.32 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajThe Club™, stworzony przez krytyków deweloperskich Bizarre Creations, to nowa strzelanka TTP, łącząca szybkie tempo, destrukcyjne otoczenie i śmiercionośne bronie. Będziesz walczyć o przetrwanie w biznesie - "krwawy sport" kontrolowanym przez anonimowych, nieprzyzwoicie bogatych członków wpływowej elity, którzy stawiają zakłady, który zawodnik przetrwa rundę. Przejmij kontrolę nad ośmioma wyszkolonymi zabójcami, wyjątkowo zmotywowanymi przez chciwość, napędzanymi czystą szaloną żądzą krwi, i piekłem nastawionym na zdobywanie szacunku na poziomie globalnym.

 • Przebijaj się przez ranking The ClubJako jeden z ośmiu bojowników, pokonuj drogę w pięciu trybach dla jednego gracza gry, w tym: Sprint, Time Attack, Survivor, Siege i Run the gauntlet.
 • Zarabiaj Respect online - Strzel sobie drogę do szczytu liderów w ponad ośmiu trybach multiplayer. Będziesz się mierzył z 7 przeciwnikami w czasie rzeczywistym w trybie online lub walczył ze swoimi przyjaciółmi offline  w trybie 4 - osobowym.
 • The Club ™ jest globalnyBitwa w ośmiu unikalnych miejscach w świecie rzeczywistym z całego świata, w tym miasta, opuszczone fabryki, huty i wiele innych.
 • Ekstremalne walki w nieprzyjaznym środowisku - System rozmytego ruchu wzmaga adrenalinę zarówno w otwartym terenie jak i na bliskich odległościach podczas strzelaniny. Niszcz i manipuluj obiektami w środowisku na swoją korzyść.
 • Osiągnij najwyższy wynik - Unikalny system oparty na akumulacji wyników stwarza jeszcze większą konkurencję wśród graczy; im szybszy, bardziej efektywny i dokładny jesteś, tym więcej punktów otrzymasz odblokowując bronie, postacie i mapy.
 • Wybieraj z arsenału broni - W grze znajduje się 17 potężnych broni do wyboru: szturmowe, automatyczne, karabiny wyborowe, wysokiej klasy pistolety, karabiny maszynowe, i wiele innych.
 • Każda postać ma historię do opowiedzenia - Wybierz jedną z ośmiu postaci i odkrywaj prawdziwe motywy i intencje każdego przeciwnika.

 

 

©SEGA. SEGA, the logo SEGA and The Club are either registered trade marks or trade marks of SEGA Corporation. All rights reserved.

MINIMALNA: Obsługiwane systemy operacyjne: Microsoft Windows 2000 lub XP z zainstalowanymi najnowszymi dodatkami Service Pack; Procesor: 2.0 GHz Intel Pentium 4, AMD Athlon XP 2000+ procesor; Grafika: 100% 64MB zgodna z DirectX 9.0c karta graficzna z najnowszymi sterownikami producenta; Wersja DirectX: DirectX 9.0c; Pamięć: 512 MB RAM; Dysk twardy: 6 GB nieskompresowanego wolnego miejsca na dysku

 • Wersja Językowa Angielska
 • PEGI 18+
 • Nośnik Cyfrowy - Klucz
 • Platforma Cyfrowa Steam
 • Gatunek FPP - Strzelaniny 3D

Napisz swoją recenzję

The Club (PC) KLUCZ

The Club (PC) KLUCZ

The Club™, stworzony przez krytyków deweloperskich Bizarre Creations, to nowa strzelanka TTP, łącząca szybkie tempo, destrukcyjne otoczenie i śmiercionośne bronie.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty