Crusader Kings II: Horse Lords (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Crusader Kings II: Horse Lords (PC) KLUCZ

Crusader Kings II: Horse Lords to dziewiąty dodatek do bestsellerowej gry strategicznej z elementami RPG Crusader Kings II, i oferuje rozszerzenie rozgrywki opierające się na dynamicznych i barwnych kulturach koczowniczych stepów Eurazji.

Więcej szczegółów

95984

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 53.99 zł

Twoja cena: 24,83 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.74 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajCrusader Kings II: Horse Lords to dziewiąty dodatek do bestsellerowej gry strategicznej z elementami RPG Crusader Kings II, i oferuje rozszerzenie rozgrywki  opierające się na dynamicznych i barwnych kulturach koczowniczych stepów Eurazji.

 

Wprowadzając nowe systemy oraz mechaniki rozgrywki takie jak nowa forma rządów oraz możliwość posiadania zhołdowanych państw, ten dodatek zapewni ci także możliwość osiodłania twojego wierzchowca i stworzenia swojego imperium z końskiego grzbietu.

 

Rozwijanie i kontrolowanie handlu na starożytnym Jedwabnym Szlaku w celu sfinansowania twoich podbojów jest niezłym pomysłem – ale uważaj, inni także będą dążyli do uzyskania kontroli nad tymi dochodowymi trasami, a wrodzy najeźdźcy mogą dążyć do zniszczenia twoich placówek handlowych jeśli nie zabezpieczysz ich w należyty sposób.

 

Czy zdołasz zbudować Pax Mongolica i zdominować Eurazję, łącząc Wschód z Zachodem pod twoimi rządami i wprowadzając te tereny w nowy wiek dobrobytu? Czy będziesz straszliwym ostrzem, które skruszy to co zbudowali inni, niszcząc wszystko na twojej drodze?

 

Nadszedł czas, by spisać historię po swojemu i zostać Wielkim Chanem!

 

Główne cechy:

 • Nowe kultury Azji Środkowej: Kotlina Kaszgarska, oraz ogromne części Mongolii dodane do mapy.
 • Koczownicza władza dostępna dla kultur stepowych. Te funkcjonują w zupełnie inny sposób niż społeczeństwa osiadłe – zarządzasz populacjami zamiast ziemiami, zaś armie powstają w oparciu o wielkość populacji. Ponadto, władza rządzącego musi być zrównoważona względem interesów różnych klanów w krainie (klany nie są zwykłymi wasalami, ale raczej odrębnymi rodami i frakcjami w grupie koczowników).
 • Ponad 100 nowych wydarzeń dodaje nowego zabarwienia i połysku do Stepów i obszaru Azji Środkowej.
 • Niekoczujący władcy będą dysponować specjalnymi możliwościami w walce z koczownikami, takimi jak budowanie fortów na dzikich terenach wrogów.
 • Jedwabny Szlak, z odpowiednimi mechanizmami dynamicznego handlu oraz konfliktami.
 • Nowi koczowniczy najemnicy. Odeślij swoich niesfornych synów lub braci jako najemników.
 • Bezpaństwowi najeżdżający poszukiwacze przygód mogą pojawić się i nękać region przez pewien czas lub spróbować podbić tereny i się osiedlić.
 • Nowa opcja dyplomatyczna: Państwa Zhołdowane.

 

 

 

 

©2015 Paradox Interactive™. Trademarks belong to their respective owners. All rights reserved.

Wymaga podstawowej wersji gry Crusader Kings II na platformę Steam do działania.

System operacyjny: Windows XP/Vista/7, Procesor: Intel® Pentium® IV 2.4 GHz lub AMD 3500+, Pamięć: 2 GB RAM, Dysk twardy: 2 GB, Karta graficzna: NVIDIA® GeForce 8800 lub ATI Radeon® X1900, 512 MB VRAM, Rozdzielczość ekranu: 1024x768, Karta dźwiękowa: kompatybilna z Direct X, DirectX: wersja 9, Wspierane kontrolery: mysz z 3 przyciskami, klawiatura i głośniki, Internet: połączenie z Internetem wymagane do aktywacji i gry wieloosobowej

 • Wersja Językowa Angielska
 • PEGI 12+
 • Nośnik Cyfrowy - Klucz
 • Platforma Cyfrowa Steam
 • Gatunek Dodatek - DLC

Napisz swoją recenzję

Crusader Kings II: Horse Lords (PC) KLUCZ

Crusader Kings II: Horse Lords (PC) KLUCZ

Crusader Kings II: Horse Lords to dziewiąty dodatek do bestsellerowej gry strategicznej z elementami RPG Crusader Kings II, i oferuje rozszerzenie rozgrywki opierające się na dynamicznych i barwnych kulturach koczowniczych stepów Eurazji.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty