The Escapists - Alcatraz (PC)  KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

The Escapists - Alcatraz (PC) KLUCZ

188659

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 4.99 zł

Twoja cena: 4,89 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.15 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajSpróbuj uciec z Alcatraz - jednego z najsłynniejszych więzień na świecie. Wielu próbowało uciec. Wielu poniosło porażkę. Masz szansę stać się kolejnym śmiałkiem, który podejmie brawurową próbę ucieczki i spróbuje zbiec z jednego z najbardziej strzeżonych więzień w Ameryce.

 

Więzienie federalne w Alcatraz w grze The Escapists zostało starannie odtworzone. Wykorzystaj więzienny rozkład zajęć, opracuj strategię i przeprowadź własną ucieczkę z Alcatraz!

 

The Escapists to nagrodzona symulacja ucieczki z więzienia, w której gracz przenosi się do potraktowanego z lekkim przymrużeniem oka więziennego świata. Gra strategiczna, w której gracz wciela się w skazańca, który musi przetrwać w więzieniu i zaplanować śmiałą ucieczkę.

 

 

 

 

The Escapists. Developed by Mouldy Toof Studios. © 2014. The Escapists and Mouldy Toof Studios are trademarks or registered trademarks of Mouldy Toof Studios. The Escapists published by Team17. © 2014. Team17 is a registered trademark of Team17 Digital Limited. All other trademarks, copyrights and logos are property of their respective owners.

Wymaga podstawowej wersji gry The Escapists na platformę Steam do działania.

System operacyjny: Windows XP, Procesor: Dual Core CPU 2.4 gHz, Pamięć: 2 GB RAM, Karta graficzna: Intel HD Graphics 4000, Nvidia GeForce 8000, ATI Radeon HD 4800, Dysk twardy: 2 GB, Karta dźwiękowa: kompatybilna z Windows

 

Uwagi dodatkowe: W niektórych przypadkach, system może wymagać konkretnych modeli sterowników. Jeśli producent twojego komputera nie wspiera sprzętu w tej kategorii, uruchomienie tego tytułu może nie być możliwe. Jeśli to będzie przyczyną niemożności uruchomienia gry, nie możemy zapewnić ci wsparcia i zalecamy zwrócenie się z prośbą o pomoc do twojego producenta sprzętu komputerowego.

  • Wersja Językowa Polska - napisy
  • PEGI 12+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam

Napisz swoją recenzję

The Escapists - Alcatraz (PC)  KLUCZ

The Escapists - Alcatraz (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa