Binary Domain Collection (PC) KLUCZ

Epoka maszyn się rozpoczęła! W tej wciągającej i atmosferycznej strzelance drużynowej, w ramach której trzeba odzyskać kontrolę nad futurystycznym Tokio, w którym powstało zagrożenie ze strony robotów.

Więcej szczegółów

191576

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 69.9 zł

Twoja cena: 68,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 2.06 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajBinary Domain Collection to zestaw zawierający podstawową wersję gry oraz 2 dodatki DLC: Dan Marshall Pack oraz Multiplayer Map Pack

 

Dodatek Dan Marshall Pack zawiera zupełnie nową broń i umiejętności dla sierżanta Dan Marshalla, które zwiększają doznania w kampanii single player, czyniąc bohatera bardziej odpornym, silniejszym i szybszym w działaniu bojowym.

Dodatek Multiplayer Map Pack zawiera ekskluzywną mapę, nową klasę ninja dla każdej drużyny oraz dwie ekskluzywne bronie, wszystko może być używane w różnych trybach multiplayer.

 

Epoka maszyn się rozpoczęła! W tej wciągającej i atmosferycznej strzelance drużynowej, w ramach której trzeba odzyskać kontrolę nad futurystycznym Tokio, w którym powstało zagrożenie ze strony robotów. Osadzona w 2080 roku, historia, zaczyna się, gdy Dan Marshall i jego drużyna zostają wysyłani, aby przywrócić zrobotyzowaną Społeczność do porządku, ponieważ zaczynają infiltrować społeczeństwo i powoli stają się niewykrywalne. Ekscytujące spotkania z wysoce inteligentnmi robotami wrogów wymagają myśleć taktycznie, sprawiają, że trzeba podejmować trudne, w czasie rzeczywistym decyzje moralne i budować zaufanie ze swoim zespołem w celu zapewnienia bezpieczeństwa i sukcesu.

 

Cechy:

  • Futurystyczne Tokio - Rozwarstwione zróżnicowane społecznie miasto, od zaniedbanych zakątków do czystych i zamożnych terenów.
  • System konsekwencji - Pod presją walki każde działanie, każdy wybór i każde słowo ma wpływ na wszystko.
  • Uszkodzenia proceduralne - w pełni zniszczalne roboty i bardzo elastyczne dostosowanie się do szkody, jakie ponoszą, zmuszają do analizowania każdego wroga, znalezienia swoich słabości i dysponować nimi w najbardziej efektywny sposób.
  • Modyfikacja broni i wybór umiejętności - Obok pełnego arsenału unikalnych broni, kładzie nacisk na umiejętności, z których będziesz korzystać.

 

© SEGA. SEGA, logo Binary Domain Sega i są zastrzeżonymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi firmy Sega Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone.

MINIMALNE: System operacyjny: Windows XP; Procesor: 3.0 GHz Intel Pentium 4; Pamięć: 2GB RAM; Grafika: zgodna z DirectX 9.0c, NVIDIA GeForce z serii 7300, ATI Radeon ™ X1600 Karta graficzna z 256MB RAM; DirectX: DirectX 9.0c; Dysk twardy: Przestrzeń 410MB Dysk twardy; Dźwięk: zgodna z DirectX 9.0c Karta dźwiękowa

 

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 18+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam

Napisz swoją recenzję

Binary Domain Collection (PC)  KLUCZ

Binary Domain Collection (PC) KLUCZ

Epoka maszyn się rozpoczęła! W tej wciągającej i atmosferycznej strzelance drużynowej, w ramach której trzeba odzyskać kontrolę nad futurystycznym Tokio, w którym powstało zagrożenie ze strony robotów.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa