BorderZone (PC) Digital KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru
Klucze

BorderZone (PC) Digital KLUCZ

BorderZone to kolejny tytuł, którego fabułę osadzono w odległej przyszłości. Mowa tu o okolicach roku 9000. Produkt ten stanowi połączenie klasycznej gry akcji oraz prostego RPG-a. Kluczowym elementem BorderZone są pojedynki.

Więcej szczegółów

4003

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Twoja cena: 11,66 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.35 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajBorderZone to kolejny tytuł, którego fabułę osadzono w odległej przyszłości. Mowa tu o okolicach roku 9000. Produkt ten stanowi połączenie klasycznej gry akcji oraz prostego RPG-a. Kluczowym elementem BorderZone są pojedynki. Gracz wciela się w niejakiego Olafa, jednego z nielicznych pozostałych przy życiu ludzi zamieszkujących planetę Terra. Wszyscy pozostali zginęli w wyniku wydarzenia zwanego jako Załamanie, które miało miejsce kilka stuleci temu. Terrę w sumie zamieszkuje 10 różnych ras. Właściwa gra rozpoczyna się w mieście zwanym Taria. Jednym z głównych zajęć gracza jest eksplorowanie ogromnego świata gry, wyszukiwanie coraz to nowszych questów oraz staczanie kolejnych walk. Pomimo tego, że głównym bohaterem BorderZone jest Olaf to w trakcie gry w sumie steruje się aż pięcioma postaciami. Każdego podległego herosa należy oczywiście rozwijać. Poza polepszaniem statystyk gracz musi się również zająć ich ekwipunkiem. Do wyboru są tradycyjne bronie oraz znacznie potężniejsze - magiczne. Wiele momentów gry zezwala na wybór jednej z kilku możliwości zachowania się przez co gra staje się nieliniowa. Postępowanie gracza doprowadzi do jednego z kilku różnych zakończeń.

 

Na samym początku zabawy gracz musi zdecydować jaką profesję jego heros ma reprezentować. Do wyboru jest kilka standardowych, m.in. wojownik, mag, żołnierz czy złodziej. Poza wspomnianą już piątką herosów do prowadzonej przez Olafa drużyny dołączają wolni najemnicy. W zamian za odpowiednią zapłatę wspomogą oni gracza w cięższych walkach. Nie są natomiast w żaden inny sposób kontrolowani. Atrybuty głównego bohatera mogą być rozdzielone pomiędzy kilka kategorii. Są to między innymi umiejętności obronne czy zdolności w posługiwaniu się różnymi rodzajami broni (lub magią). Występujące w grze potwory są podzielone na rasy, klasy postaci i profesje.

 

Każdy z graczy w każdej chwili może wybrać jedną z kilku broni. Są one przechowywane w specjalnie przygotowanych do tego slotach. W grze pojawia się około 80 typów broni białej. Osoby preferujące magię mogą wybierać spośród kilkudziesięciu czarów. Podzielono je na ofensywne oraz defensywne.

 

  • Zaawansowany silnik graficzny.
  • Rozbudowane questy, które można zakończyć na wiele różnych sposobów.
  • Zadania uzależnione od profesji sterowanej postaci.
  • Setki broni, wiele z nich można ulepszać.
  • Zaawansowany tryb multiplayer jednocześnie obsługujący do kilkudziesięciu graczy.

 

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 16+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek Role Playing (RPG)

Napisz swoją recenzję

BorderZone (PC) Digital KLUCZ

BorderZone (PC) Digital KLUCZ

BorderZone to kolejny tytuł, którego fabułę osadzono w odległej przyszłości. Mowa tu o okolicach roku 9000. Produkt ten stanowi połączenie klasycznej gry akcji oraz prostego RPG-a. Kluczowym elementem BorderZone są pojedynki.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty