Planet Alcatraz (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru
Klucze

Planet Alcatraz (PC) KLUCZ

Gra role-playing osadzona w futurystycznych klimatach. „Planet Alcatraz" łączy wybrane elementy serii „Fallout" oraz „Jagged Alliance".

Więcej szczegółów

3934

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Twoja cena: 15,67 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.47 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajGra role-playing osadzona w futurystycznych klimatach. „Planet Alcatraz" łączy wybrane elementy serii „Fallout" oraz „Jagged Alliance". Spory nacisk położono w nim na warstwę taktyczną. Akcję „Dungeon Cleaners" osadzono na opustoszałej planecie, która obecnie pełni rolę więzienia. Zsyłani są tu przestępcy i nieuczciwi obywatele Intergalaktycznego Imperium. Gracz wciela się w jedną z takich osób. Jego podstawowym problemem jest przeżycie. Musi odnaleźć się na planecie pełnej morderców, złodziei i oszustów. Podobnie jak w wielu innych grach role-playing, przewodni wątek ujawnia się dopiero w dalszej części gry.

 

Rozgrywka została zrealizowana w czasie rzeczywistym. Tyczy się to także dość częstych bitew. Autorzy „Dungeon Cleaners" na potrzeby gry opracowali zupełni zupełnie nowy system RPG, konkurencyjny do już istniejących (m.in. AD&D). Gracz w trakcie zabawy może skorzystać z około 80 typów uzbrojenia. Do jego dyspozycji oddano różnorakie pancerze, broń białą, a także futurystyczne bronie. Poszczególne modele różnią się oczywiście siłą ognia, celnością, zasięgiem czy rodzajem używanej amunicji.

 

Jeszcze przed przystąpieniem do właściwej gry należy utworzyć własną postać. Gracz musi ustalić jej płeć oraz wygląd. Do jego dyspozycji oddano rozbudowane narzędzie pozwalające dostosować wygląd bohatera do własnych upodobań (kolor oczu, włosów, wygląd twarzy, ubiór, a nawet obecność tatuaży). Istotną rolę w trakcie gry odgrywają rozmowy z postaciami niezależnymi (NPC). Są one w dużym stopniu nieliniowe. Bohaterowie niezależni (jest ich około dwustu) biorą pod uwagę wiele czynników - wcześniejsze poczynania sterowanego przez gracza bohatera, jego płeć, a nawet wygląd.

 

Oprawa graficzna „Dungeon Cleaners" przypomina tradycyjne gry role-playing. Akcja jest obserwowana w rzucie izometrycznym. Znaczną część ekranu zajmuje interfejs obsługi.

 

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 12+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek Role Playing (RPG)

Napisz swoją recenzję

Planet Alcatraz (PC) KLUCZ

Planet Alcatraz (PC) KLUCZ

Gra role-playing osadzona w futurystycznych klimatach. „Planet Alcatraz" łączy wybrane elementy serii „Fallout" oraz „Jagged Alliance".

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty