Real Warfare 2: Northern Crusades (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Real Warfare 2: Northern Crusades (PC) KLUCZ

195685

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 24.99 zł

Twoja cena: 19,59 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.59 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajReal Warfare 2: Northern Crusades to druga część serii realistycznych strategii czasu rzeczywistego obejmującej różne epoki rozwoju współczesnych cywilizacji – od średnowiecza po współczesność. Ten nowy tytuł pozwoli graczowi doświadczyć najważniejszych wydarzeń w historii Zakonu Szpitala Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie (Krzyżaków) w XIII wieku, a więc podboju pogańskich Prus. Wszystkie bitwy łączą się w jedną kampanię fabularną. Gracz wcieli się w rolę komtura Zakonu Krzyżackiego przeżywając bitwy krzyżowców, pomimo małej siły bojowej Zakonu i silnego oporu pogan.

 

Tytuł doskonale łączy dwa rodzaje rozgrywki i odnosi się do faktu, że zadania komtura nie są ograniczone jedynie do uczestnictwa w bitwach. Mapa strategiczna wprowadza gracza do barwnego i integralnego świata oraz pozwala mu na podróżowanie po mapie w czasie rzeczywistym. Tytuł oferuje pełną dowolność przemieszczania się, rozmowy z tubylcami, elementy gry RPG, system zadań i wiele więcej. Jednakże, prędzej czy później, gracz nie będzie miał innego wyboru niż wyruszyć swoimi wiernymi wojownikami do bitwy. Mogą to zaś być starcia z innymi armiami, ogromne oblężenia miast i zamków z wykorzystaniem wielu specjalnych rodzajów uzbrojenia i narzędzi oraz walka na szczytach murów i fortyfikacji.

System operacyjny: Microsoft® Windows® XP SP2 / Vista / 7, Procesor: Intel® Pentium 2,0 GHz/AMD 2000+, Pamięć: 512 MB, Dysk twardy: 3 Gb, Karta graficzna: GeForce 7300/Radeon 9200, Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX®, DirectX®: wersja 9.0c

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 16+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek Strategiczne

Napisz swoją recenzję

Real Warfare 2: Northern Crusades (PC) KLUCZ

Real Warfare 2: Northern Crusades (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty