Anomaly: Korea (PC) PL KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Anomaly: Korea (PC) PL KLUCZ

RTS z elementami gry akcji, w którym przystępujemy do walk z wrogimi maszynami, dowodząc grupką wyposażonych w wiele futurystycznych gadżetów żołnierzy.

Więcej szczegółów

191456

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 19.99 zł

Twoja cena: 19,59 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.59 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajAnomaly Korea to kolejne rozszerzenia kampani z Anomaly Warzone Earth. Obce roboty powróciły i tym razem mają na celowniku Koreę. Twoim zadaniem jest poprowadzić oddział do zwycięstwa i odeprzeć atak robotów. Zaplanuj ścieżki uważnie i używaj nowych jednostek i mocy by odwrócić szalę zwycięstwa przeciwko hordzie nowego wroga. 

 

Anomaly to oryginalna mieszanka akcji i strategii w odwróconej formule tower defense, w której Ty jesteś stroną atakującą! Gra przenosi Cię do nieodległej przyszłości, kiedy to ma miejsce inwazja obcych na Ziemię. Twoim zadaniem jest powstrzymanie ataku bezwzględnych intruzów, którzy zajmują największe miasta świata i stawiają olbrzymie maszyny demolujące wszystko w zasięgu wzroku. Do Ciebie należy dowodzenie pancernym oddziałem w walkach na ulicach Tokio i Bagdadu, planowanie trasy oddziału i taktyczne dobieranie jednostek w oddziale w taki sposób, aby zmiażdżyć wroga. Wcielasz się w rolę Dowódcy, którego specjalne zdolności bojowe i szybkie myślenie będą kluczowe we wspieraniu oddziału w walce. Tylko od Ciebie zależy jak szalone tempo będzie miała kampania fabularna oraz dwa tryby Squad Assault!

 

W skrócie:

 • Zasmakuj innowacyjnej gry – mieszaniny akcji i strategii w odwróconej formule tower defence – Ty jesteś stroną atakującą! 
 • Wciel się w dowódcę, którego specjalne zdolności i szybkie myślenie są kluczowe we wspieraniu oddziału w walce o zwycięstwo. 
 • Myśl taktycznie i strategicznie, wybierając odpowiedni oddział i najlepszą trasę do ulicznej walki. 
 • Zwiększ pulę możliwości taktycznych poprzez zebranie surowców niezbędnych do kupowania nowych jednostek i ulepszania oddziału w bitwie. 
 • Odkryj tajemnicę Anomalii w trybie kampanii fabularnej i stwórz niezniszczalne oddziały w dwóch trybach Squad Assault. 
 • Wejdź do świata, w którym zobaczysz bajeczną grafikę i posłuchasz klimatycznej muzyki
 • Posiada wsparcie dla ekranów dotykowych kompatybilnych z Windows 7! Stukaj w ekran i ciesz się w pełni taktycznym doświadczeniem.

Pentium 4 2.4 GHz, 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza), 1 GB HDD, Windows XP/Vista/7

 • Wersja Językowa Polska - napisy
 • PEGI 12+
 • Nośnik Cyfrowy - Klucz
 • Platforma Cyfrowa Steam
 • Gatunek Strategiczne

Napisz swoją recenzję

Anomaly: Korea (PC) PL KLUCZ

Anomaly: Korea (PC) PL KLUCZ

RTS z elementami gry akcji, w którym przystępujemy do walk z wrogimi maszynami, dowodząc grupką wyposażonych w wiele futurystycznych gadżetów żołnierzy.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty