Still Life 2 (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Still Life 2 (PC) KLUCZ

194534

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 24.9 zł

Twoja cena: 24,40 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.73 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajKto kryje się pod postacią Pana X? Still Life 2 ujawnia długo oczekiwane zakończenie Still Life i przedstawia nową sprawę dla agentki Victoria McPherson.
Jesienią 2008 roku, Victoria jest wysłana do Maine, gdzie właśnie znaleziono ciało Ellen Dunnigan. Film przesłany do policji i prasy nie zostawia wątpliwości, co do tożsamości zabójcy: East Coast Torturer (Opraca Wschodniego Wybrzeża) uderzył ponownie! Żadne wskazówki nie zostały znalezione podczas autopsji, gdyż seryjny morderca starannie myje ciało. Po raz kolejny, wydaje się, że zabójca nie popełnił żadnych błędów.

Z jej pokoju w motelu, Victoria spotyka Palomę Hernandez, dziennikarkę, zajmującą się wszystkimi zbrodniami opatrzonymi podpisem Opracy Wschodniego Wybrzeża. Hernandez była bardzo krytyczny wobec FBI i braku postępu Victorii. To nie przeszkadza Hernandez w skontaktowaniu się z Victorią. Hernandez twierdzi, że posiada informacje na temat zabójcy. Victoria kategorycznie odmawia. Zaledwie kilka chwil później, Paloma zostaje porwana przez Oprawcę ...

Still Life 2 pozostaje wierny duchowi jej pierwszej części, a teraz pozwala na zarządzanie dwoma postaciami związanymi przez tą samą sprawę. Kontroluj dwie bohaterki, by obserwować z dwóch uzupełniających się punktów widzenia i doświadczyć dwóch różnych form rozgrywki. W zależności od tego, czy grasz Paloma Hernandez, ofiarą ściganą przez zabójcę czy Victorią McPherson, agentką FBI, która go śledzi, możesz wybierać pomiędzy przetrwaniem a śledzeniem zabójcy.

System Operacyjny: Windows® XP/Vista/7
Procesor: 1.5 GHz
Pamięć: 512 MB
Dysk twardy: 5 GB wolnego miejsca
Karta graficzna: karta graficzna z 128 MB pamięci i kompatybilna z DirectX
DirectX®: 9.0c
Dźwięk: karta dźwiękowa obsługująca DirectX 9.0c

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 18+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek Przygodowe

Napisz swoją recenzję

Still Life 2 (PC) KLUCZ

Still Life 2 (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty