Uriel's Chasm 2 (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Uriel's Chasm 2 (PC) KLUCZ

196660

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 19.99 zł

Twoja cena: 19,59 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.59 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajאת to gra stylizowana na Rom hack dla „Mega-PC” w klimacie fantasy. W את („et”) wcielasz się w rolę młodej dziewczyny, która została wysłana w inny wymiar jako ofiarny podarunek.

 

Zostałaś obsypana łaską i adopotowana jako córka przez tajemniczą istotę znaną jako Abstrakcja.  na uprawianie rajskiego ogrodu na jałowej przestrzeni w centrum kosmosu dla tajemniczego pana, który ma przybyć.

 

Ostatnio miewałaś dziwne prorocze sny, w których inne wymiary wysyłały dary i ofiary antymaterii, a wszystko po to, aby otrzymać w nagrodę twoją rękę i mieć dostęp do twojego raju.

 

Dodatkowo, w samej materii twojej rzeczywistości pojawiła się tajemnicza usterka zwana Mayim. Rzeczywistość zagina się, gdy wszystko na poziomie kwantowym zostaje zdygitalizowane i przekierowane do upiornego opuszczonego parkingu samochodowego w Nausenous Pines.

 

Cechy gry:

  • Wszystkie style rozgrywki!!, szarża bossa sprzed gatunku bullethell to zaledwie początek, gdy wpadasz w szaloną kombinację stylów gry, wliczając konfiguracje takie jak Frogger, Space Invaders, California Games Surfing i Fire Fighting.
  • Alegoryczna opowieść, która radykalnie rozszerza uniwersum Nausenous Pines/Uriels chasm od Railslave games.
  • Innowacyjna mechanika, sadź owoce, by napełnić twoją tęczową wyrzutnię antymaterii, wędruj bliżej akcji, by wypełnić pasek ryzyka i kręć owocową maszyną.
  • Szalona ścieżka dźwiękowa w pełni wykorzystująca syntezę Yamaha FM stworzona na syntezatorach dla prawdziwego Mega PC i zainspirowana szerokim wyborem stylów od hinduskiej Bhangry po serię Thunderforce od Technosoft.

  • Wersja Językowa Angielska
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek FPP - Strzelaniny 3D

Napisz swoją recenzję

Uriel's Chasm 2 (PC) KLUCZ

Uriel's Chasm 2 (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty