XIII Wiek - Złota Edycja (PC) PL KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

XIII Wiek - Złota Edycja (PC) PL KLUCZ

195690

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 24.99 zł

Twoja cena: 19,59 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.59 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj



XIII Wiek - Złota Edycja łączy odnoszącą sukcesy strategię XIII Wiek: Śmierć lub Chwała z jej kontynuacją, XIII Wiek: Blood of Europe.

 

XIII Wiek - Śmierć Lub Chwała to przedstawiciel gatunku strategii czasu rzeczywistego, osadzona w latach szlachetnych królów i bezwzględnych nomadów, czasów wspaniałych czynów i wewnętrznych wojen.

Gracze wcielają się w postać jednego z najznakomitszych przywódców wosjowych XIII wieku, by za pomocą stali wykuć swoje imię w annałach historii. Gra udostępnia 5 kampanii, opowiadających losy największych i najbardziej znanych bitew tego okresu. Na uwagę zasługuje przedstawienie bitew toczonych na ogromną skalę, z udziałem tysięcy jednostek.

 

Akcja gry XIII Wiek: Blood of Europe została umiejscowiona w 1266 roku. Aleksander Newski, słynny obrońca pradawnych zachodnich granic Rusi, odszedł dawno temu, zaś rycerze Zakonu Krzyżackiego ponownie maszerują na Psków, klejnot Północnej Rusi. Oczekują łatwiej zdobyczy i łupów. Dowmont, książę Pskowa, jest jedyną nadzieją na pokonanie najeźdźców. Przygotuj się na dołączenie do jego zbrojnych oddziałów mających za zadanie obronę ich terytorium i zdobycie chwały godnej pamięci Wielkiego Księcia Aleksandra! Ciesz się historycznymi bitwami średniowiecza, gdy Dowmont poprowadzi swoich żołnierzy przeciwko niemieckim i inflanckim rycerzom.

Pentium 4 3.2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 7900 lub lepsza), 3 GB HDD, Windows 2000/XP SP2/Vista

  • PEGI 16+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek Strategiczne

Napisz swoją recenzję

XIII Wiek - Złota Edycja (PC) PL KLUCZ

XIII Wiek - Złota Edycja (PC) PL KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty