Viking Brothers (PC/MAC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Viking Brothers (PC/MAC) KLUCZ

215120

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 37.9 zł

Twoja cena: 37,14 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.11 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajNa rogi twojego hełmu, to jest przygoda Wikingów jakiej nigdy nie zapomnisz! Dołącz do dwóch braci, którzy przemierzają zniszczone wojną królestwo by przepędzić jak najdalej dzikusów, odzyskać ich ziemie i odnaleźć magiczne przedmioty, które tchną nowe życie w ich niegdyś wspaniałą krainę.

 

Wchodź w interakcje z urzekającymi postaciami, gdy pędzisz, by ukończyć zadania i zebrać jak największe nagrody. Zbieraj surowce tak szybko, jak tylko możesz, a następnie oczyszczaj drogi i rzeki, odbudowuj mosty i miasta, zmuszaj przeciwników do odwrotu, zdobywając złote, srebrne lub brązowe trofea za twoje wysiłki. Odkryj wspaniały Asgard, zejdź do krasnoludzkich jaskiń, i przebrnij przez mokre bagna, uwalniając druidów, wróżki i innych wojowników, gdy prowadzisz przez ich misję.

 

Przechodząc przez 50 poziomów zwariowanej zabawy w zarządzanie czasem, poznasz bohaterskie czyny Wikingów i doświadczysz epickiej historii miłości, bohaterstwa i legendy! Czy weźmiesz w swoje ręce los Wikingów i odbudujesz ich świat?

PC

System operacyjny: Windows® XP, Windows Vista®, Windows® 7, Windows® 8¹, Procesor: Pentium (lub odpowiednik AMD®) 2.0 GHz, Pamięć: 512MB RAM, Dysk twardy: 300MB, Karta graficzna: kompatybilna z DirectX®, Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX®, DirectX®: wersja 9.0, Kontrolery: klawiatura, mysz

 

MAC

System operacyjny: Macintosh® OS X 10.6-10.9¹, Procesor: Intel® Core™ Solo 2.0GHz, Pamięć: 512MB RAM, Dysk twardy: 300MB, Kontrolery: klawiatura, mysz

 

Uprawnienia administratorskie są wymagane do poprawnego zainstalowania programu na systemach Windows XP/Vista/7/8 oraz Mac® OS X.

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 7+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek FPP - Strzelaniny 3D

Napisz swoją recenzję

Viking Brothers (PC/MAC) KLUCZ

Viking Brothers (PC/MAC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty