Lost Chronicles of Zerzura (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Lost Chronicles of Zerzura (PC) KLUCZ

214870

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 37.9 zł

Twoja cena: 37,14 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.11 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajDołącz do młodego wynalazcy w podróży jego życia. Niezwykłej podróży z Hiszpanii, przez Morze Śródziemne, do odległej Afryki; misji uratowania jego własnej duszy i żyć najbliższych mu osób.

 

Dwaj bracia prowadzą warsztat, znacznie wyprzedzający swoje czasy, w Barcelonie w roku 1514. To okres złotej epoki renesansu, czas odkryć i wynalazków; ale też krwawa era Inkwizycji.

 

Jeden z braci wkłada cały trud w zbudowanie maszyny latającej, podczas gdy drugi z nich marzy o Egipcie i tajemniczych skarbach sztuki. Zaawansowane pomysły i egzotyczne fantazje snute przez nich wzbudzają podejrzenia Wielkiej Inkwizycji.

 

Dość nieoczekiwanie ich mały świat obraca się do góry nogami, gdy jeden z braci zostaje aresztowany przez Inkwizycję; stawiając drugiego z nich przez zadaniem znalezienia odpowiedzi, które pozwolą uwolnić jego brata.

 

Odkrywaj zachwycająco piękne i szczegółowe lokacje tej pamiętnej przygody, gdy zostaniesz wciągnięty w tę tajemniczą średniowieczną opowieść i będziesz rozwiązywać unikatowe połączenie łamigłówek, mini gier i innych wyzwań, które doskonale połączone z zapierającą dech w piersi historią.

 

Unikaj dalszych ataków Inkwizycji, i stwórz mocne przymierze z ludźmi spotykanymi na twojej drodze. Podróżuj przez różne kraje i kultury, aż dotrzesz do legendarnego pustynnego miasta ZERZURA, w którym starodawna groza strzeże potężnych sekretów – i stanowi największe wyzwanie!

 

  • Wyrusz w podróż przez ocean i ląd na pustynie Trypolisu w poszukiwaniu utraconego brata
  • Rozwiązuj unikatowe połączenie łamigłówek, mini gier i innych wyzwań łączących się doskonale z zachwycającą historią
  • Badaj wspaniałe otoczenie, podróżując przez ogromny świat gry; od zielonych wzgórz, przez kryjówki na plażach, po zasypane piachem pustynne ruiny

System operacyjny: Windows® XP, Windows Vista®, Windows® 7, Windows® 8¹, Procesor: 1.0 GHz, Pamięć: 512MB RAM (1GB RAM zalecane dla Windows Vista®, Windows® 7, Windows® 8), Dysk twardy: 4GB, Rozdzielczość: minimum 800x600, Karta graficzna, Karta dźwiękowa, Kontrolery: klawiatura, mysz

 

Uprawnienia administratorskie są wymagane do poprawnego zainstalowania programu na systemach Windows XP/Vista/7/8.

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 7+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek Przygodowe

Napisz swoją recenzję

Lost Chronicles of Zerzura (PC) KLUCZ

Lost Chronicles of Zerzura (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty