Mystery Masters: Psycho Train Deluxe Edition (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Mystery Masters: Psycho Train Deluxe Edition (PC) KLUCZ

214875

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 37.9 zł

Twoja cena: 37,14 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.11 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajWszyscy na pokład! Ha, ha, ha! Czy to tylko zły sen czy naprawdę pędzisz po szynach na pokładzie Psychopatycznego Pociągu? Wsiądź, aby odbyć straszną podróż wypełnioną złowieszczymi doznaniami.

 

Wsiądź do Psychopatycznego Pociągu

Nie pozwól twoim lękom zapanować nad tobą. Cokolwiek robisz, patrz przed siebie, niezależnie od tego co widzisz. Wsiądź na pokład Psychopatycznego Pociągu i wyrusz w podróż w nieznane!

 

Szybki Psychologiczny Thriller

Doświadcz siły tego szybkiego psychologicznego thrillera. Tylko prawdziwi śmiałkowie mogą stawić czoła najstraszniejszemu łotrowi w dziejach. Przygotuj się na zwalającą z nóg historię wypełnioną suspensem i niespodziankami!

 

Zły Duch

Uratuj swoją córkę przed morderczym gniewem diabolicznego ducha w Psychopatycznym Pociągu. Aby osiągnąć cel swojej podróży w bezpieczny sposób, musisz odkryć co się dzieje, i to szybko! Zbadaj zły pociąg i ruiny jego opuszczonej stacji. Przez cały czas bądź ostrożny. Ważne wskazówki są dobrze ukryte i zbyt łatwo je przeoczyć. Sprawdź swoją odwagę i umiejętność rozwiązywania problemów z arcytrudnymi łamigłówkami.

 

Uratuj swoją córkę

Z każdym krokiem naprzód, balansujesz na krawędzi cofnięcia się przez pomyłkę. Uważaj na wszystko co wchodzi ci w drogę – dobre i złe. Przy odrobinie szczęścia, ujawnisz szokującą prawdę ukrytą za zniknięciem twojej córki! Rozpocznij swoją podróż do nieznanej złowieszczej sfery!

 

Psychopatyczny Pociąg oferuje

Godziny przyspieszających puls emocji będą twoje, gdy Psychopatyczny Pociąg ruszy. Edycja Deluxe ożywa dzięki imponującemu zestawowi opcji rozgrywki.

  • Lokacje pełne łamigłówek
  • Pomysłowe mini gry
  • Wciągająca historia

PC

System operacyjny: Windows® XP, Windows Vista®, Windows® 7, Windows® 8¹, Procesor: Pentium (lub odpowiednik AMD®) 1.4 GHz, Pamięć: 512MB RAM, Dysk twardy: 1GB, Karta graficzna: kompatybilna z DirectX®, Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX®, DirectX®: wersja 9.0, Kontrolery: klawiatura, mysz

 

MAC

System operacyjny: Macintosh® OS X 10.6.8 – 10.10¹, Procesor: Intel® Core™ Duo 1.4 GHz, Pamięć: 512MB RAM, Dysk twardy: 1GB, Karta graficzna: 64MB VRAM, Karta dźwiękowa, Kontrolery: klawiatura, mysz

 

Uprawnienia administratorskie są wymagane do poprawnego zainstalowania programu na systemach Windows XP/Vista/7/8 oraz Macintosh® OS X.

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 7+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek Przygodowe

Napisz swoją recenzję

Mystery Masters: Psycho Train Deluxe Edition (PC) KLUCZ

Mystery Masters: Psycho Train Deluxe Edition (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty