Space Legends: At the Edge of the Universe Deluxe Edition (PC/MAC) KLUCZ

214893

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 37.9 zł

Twoja cena: 36,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.11 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajWyrusz na zapierającą dech w piersiach wyprawę do odległego świata i wybierz się na niezbadane terytoria. Gdy przebywasz na odległej planecie, wszystkim zagraża całkowita destrukcja! Niektóre miejsca najlepiej zostawić w spokoju, nawet jeśli najnowsza technologia pozwala odwiedzać odległe części wszechświata. Odkryj co znajduje się na skraju kosmosu i zaplanuj ucieczkę.

 

Niebezpieczne kosmiczne przygody

Dołączo do Elizabeth Campton i jej dobrego znajomego Steve’a w rutynowej podróży, która zamienia się w międzygalaktyczną kosmiczną przygodę. Jako egzobiolog i badaczka kosmosu, Elizabeth nie jest obce poczucie zagrożenia. A jednak, napotkała ona więcej śmiertelnych zagrożeń niż się spodziewała.

 

Zabójczy dramat

Jej kłopoty byłyby niemożliwe do przebycia bez jej dobrego towarzysza Steve’a u jej boku. Od złej pogody po awaryjne naprawy statku, trafienie do więzienia czy wyleczenie księżniczki – Elizabeth wplątuje się w kolejne zagrażające życiu sytuacje. A teraz sprawy wyglądają jeszcze gorzej!

 

Wszystkie formy życia zagrożone

Kometa znajduje się na kursie kolizyjnym z planet! Każda forma życia jest w wielkim niebezpieczeństwie. Elizabeth uzyskuje pozwolenie na odwiedzenie zakazanego opustoszałego miasta. Tam odnajduje statek, który może przetransportować wszystkich w bezpieczne miejsce, ale stary okręt jest w opłakanym stanie.

 

Ocal świat

Musisz zrobić wszystko, co tylko możesz, aby uratować świat przed całkowitą zagładą! W nowym wymiarze, w którym przyszłość, przeszłość i teraźniejszość splatają się ze sobą, tylko twoje umiejętności i spryt pomogą ci bezpiecznie wrócić do domu.

 

Cechy gry Space Legends

Escytujący galaktyczny dramat będzie wyzwaniem dla twojego każdego ruchu. Ucieknij z samego skraju wszechświata w tej emocjonującej przygodzie science-fiction wypełnionej supernowoczesnymi możliwościami.

 

 • Zachwycające sceny z ukrytymi obiektami i lokacje do zbadania
 • Wymagające łamigłówki i mini gry do rozwiązania
 • Fascynujący dziennik w grze zawiera wskazówki pomocne ci w ucieczce
 • Uzyskaj pomoc Steve’a
 • Unikaj toksycznej roślinności
 • Tryby rekreacyjny i wyzwania dostosowują się do twojego poziomu umiejętności

PC

System operacyjny: Windows® XP, Windows Vista®, Windows® 7, Windows® 8¹, Procesor: Pentium (lub odpowiednik AMD®) 2 GHz, Pamięć: 1024MB RAM, Dysk twardy: 2GB, Karta graficzna: kompatybilna z DirectX®, Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX®, DirectX®: wersja 9.0, Kontrolery: klawiatura, mysz

 

MAC

System operacyjny: Macintosh® OS X 10.6.8 – 10.10, Procesor: Intel® Core™ Duo 1.6GHz, Pamięć: 1024MB RAM, Dysk twardy: 900MB, Karta graficzna: 64MB VRAM, Karta dźwiękowa, Kontrolery: klawiatura, mysz

 

Uprawnienia administratorskie są wymagane do poprawnego zainstalowania programu na systemach Windows XP/Vista/7/8 oraz Macintosh® OS X.

 • Wersja Językowa Angielska
 • PEGI 7+
 • Nośnik Cyfrowy - Klucz
 • Platforma Cyfrowa Steam
 • Gatunek Przygodowe

Napisz swoją recenzję

Space Legends: At the Edge of the Universe Deluxe Edition (PC/MAC) KLUCZ

Space Legends: At the Edge of the Universe Deluxe Edition (PC/MAC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty