Phantaruk (PC) PL KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Phantaruk (PC) PL KLUCZ

260283

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 44.99 zł

Twoja cena: 4,14 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.12 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Phantaruk łączy survival horror z przygodówką oraz mechanikami skradania. Spodziewaj się, że ciarki naprawdę przejdą ci po plecach, gdy będziesz walczyć o życie nie tylko mierząc się z zagrożeniami na statku Purity-02, ale przed wszystkim starając się usunąć z twojego organizmu toksyny niszczące cię od środka.

 

DOTRZYJ NA SKRAJ CZŁOWIECZEŃSTWA.

Od dawna ludzkość była hamowana przez ograniczenia ludzkiego ciała. Większość zaakceptowała niedoskonałość tkanek, ale niektórzy szukali wyzwolenia. Podążanie za marzeniem o stworzeniu następcy człowieka – a więc spełnienie idei trans humanizmu – to siła napędowa stojąca za Korporacją H+. W jej ośrodkach badawczych technologia i gatunek homo sapiens stali się jedną całością. Organizmem pozbawionym biologicznych słabości człowieka.

 

Wchodzisz na pokład statku kosmicznego Purity-02 – głównego kompleksu Korporacji H+.

 

Sen zamienia się w koszmar, gdy odkrywasz, czym stał się Purity-02. Niegdyś okręt badawczy, teraz stanowi zabójczą, opuszczoną pułapkę. By uciec z pokładu Purity-02, będziesz musiał odkryć tajemnice statku. Z każdą mijającą minutą szanse przetrwania się kurczą. Zainfekowany pasożytem wydzielającym zabójcze toksyny, zmagasz się ze spustoszeniem w twoim ciele. Ale musisz unikać jeszcze większego zagrożenia.

 

Po statku wałęsa się bestia. Istota z dawno zapomnianych baśni i starożytnych mitów. Mogłaby ona krążyć wśród cieni i czyhać za każdym rogiem. Musisz planować każdy swój ruch. Musisz przetrwać zarażenie.

 

Musisz wydostać się ze statku.

 

Cechy gry:

  • Odnajduj i wykorzystuj strzykawki, by usuwać toksyny z twojego ciała podnoszące twój puls – jeśli będzie zbyt wysoki, umrzesz.
  • Przetrwaj w perspektywie pierwszoosobowej, ukrywaj się przed zagrożeniem, przedostawaj się przez szyby wentylacyjne i zaglądaj za rogi by sprawdzić, co kryje się w cieniach.
  • Odkrywaj tajemnice statku Purity-02 czytając notatki pozostawione przez załogę.
  • Ciesz się niesamowitą szatą graficzną działającą na silniku Unity i wspaniałą ścieżką dźwiękową autorstwa Draco Nareda.

System operacyjny: Windows XP, VISTA, 7 SP1+, 8, 10, Procesor:  wsparcie dla zestawu protokołów SSE2, Pamięć: 2 GB RAM, Karta graficzna: DirectX9, Shader Model 3.0, DirectX: Wersja 9.0, Miejsce na dysku: 6 GB dostępnej przestrzeni

Napisz swoją recenzję

Phantaruk (PC) PL KLUCZ

Phantaruk (PC) PL KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty