Cyber Chicken (PC/LX) KLUCZ

282216

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 47.9 zł

Twoja cena: 45,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.38 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajCyber Chicken to przewijana bocznie, zabawna przygoda zawierająca 244 cm i 170 kg cybernetycznego drobiu w roli futurystycznej maszyny do zabijania z idealistyczną misją ocalenia świata przed sobą samym. Satyryczna swawola przez popkulturę i współczesne życie, komiksowa gra zawiera rozgrywkę pełną uzbrojenia, elementów platformowych oraz łamigłówek w świecie w stylu metrovania.

 

Opowieść podąża za Cyber Kurczakiem, który wyrusza w podróż, mając za cel zduszenie cyberpunkowej rewolty w dystopijnym  Nowym Jorku przyszłości. Cyber Kurczak wkrótce zda sobie sprawę, że zrobiono z niego głupca i musi zmierzyć się z międzygalaktycznymi siłami łączącymi różne wymiary czasu. W swoich pełnych chaosu przygodach trafia do współczesnego Nowego Jorku, gdzie ujawni wielki spisek będący udziałem takich gigantów jak Big Bucks Coffee, Fakebook oraz międzygalaktycznego przywódcy we własnej osobie, GW!

 

Chociaż u jej podstaw znajduje się humor, gra jest bogata w odniesienia do literatury, filmu, komiksu, oraz klasycznych gier wideo, w tym Don Kichota, Nowego Wspaniałego Świata, Terminatora, Łowcy Androidów, Batmana, Duke Nukema oraz Super Metroida.

 

Cechy gry:

  • Likwiduj wrogów wykorzystując możliwy do ulepszania arsenał broni i zestaw umiejętności z ponad 45 ulepszeniami.
  • Korzystaj z podwójnego skoku, sprintuj, uderzaj w ziemię i skacz po ścianach na ponad 13 poziomach w półotwartym świecie – ulepszającym się, by odblokowywać nowe obszary.
  • Kupuj i ulepszaj się korzystając z kredytów – ale upewnij się, że spłacisz swoje długi na czas, w przeciwnym wypadku zmierzysz się z gniewem „Inkasenta”! (Jeśli cię pokona, odbierze twoje ulepszenia jako zapłatę długu).
  • Ciesz się w pełni udźwiękowionymi dialogami i ścieżką dźwiękową zawierającą ponad 40 utworów.
  • Wsparcie dla myszy i klawiatury lub kontrolera.

PC

Minimalne:

System operacyjny: Windows 7, Procesor: 2 GHz Dual Core CPU, Pamięć: 2 GB RAM, Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 460, AMD Radeon HD 4850, DirectX: wersja 10, Dysk twardy: 2 GB

 

Zalecane:

System operacyjny: Windows 10, Procesor: 2.5 GHz Quad Core CPU, Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: NVIDIA GeForce 500, AMD Radeon HD 5000, DirectX: wersja 10, Dysk twardy: 2 GB

 

Linux

Minimalne:

System operacyjny: Ubuntu 16.04, Procesor: 2 GHz Dual Core CPU, Pamięć: 2 GB RAM, Dysk twardy: 2 GB

 

Zalecane:

Procesor: 2.5 GHz Quad Core CPU, Pamięć: 4 GB RAM, Dysk twardy: 2 GB

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 12+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek FPP - Strzelaniny 3D

Napisz swoją recenzję

Cyber Chicken (PC/LX) KLUCZ

Cyber Chicken (PC/LX) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty