Yooka-Laylee (PC/MAC/LX) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Yooka-Laylee (PC/MAC/LX) KLUCZ

283845

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 159.9 zł

Twoja cena: 39,44 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.18 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Zamów grę Yooka-Laylee w przedsprzedaży już dziś, by otrzymać natychmiastowy dostęp do jej zabawnego, pozbawionego spojlerów przedsmaku rozgrywki platformowej, która pojawi się w finalnym produkcie! Masz tu zdolności do przetestowania, unikatowe rekwizyty do zabawy, sekrety do odkrycia i wspaniałe przedmioty do zbierania!

 


Yooka-Laylee to nowa platformówka z otwartym światem od weteranów gatunku, firmy Playtonic!

 

Zbadaj piękne olbrzymie światy, poznaj (i pokonaj) niezapomniane postaci i zgromadź masę błyszczących przedmiotów do zbierania – Yooka (ten zielony) i Laylee (dowcipna nietoperzyca z wielkim nosem) wyruszają na przygodę, aby popsuć szyki korporacyjnemu łajzie Capitalowi B, który chce podstępem pochłonąć wszystkie książki świata… i zamienić je w czysty zysk!

 

Wykorzystując gamę zdolności specjalnych, bohaterowie muszą sprostać rozmaitym łamigłówkom i przeszkodom, aby znaleźć Pagies, złotą nagrodę używaną do odblokowywania – i powiększania – zadziwiających światów, pełnych dziwacznych postaci, olbrzymich bossów, wyzwań z wagonetkami, gier zręcznościowych, quizów, trybów dla wielu osób… i innych atrakcji!

 

Najważniejsze cechy:

  • PRZEDSTAWIAMY NOWĄ PARĘ KUMPLI: Yooka i Laylee dysponują niesamowitym arsenałem umiejętności stworzonych do platformówkowej zabawy, które można dowolnie odblokowywać u wężowatego sprzedawcy Trowzera.
  • STWÓRZ WŁASNĄ ŚCIEŻKĘ: Dowolnie kupuj i odblokowuj zdolności, wybieraj, które światy chcesz zamienić w jeszcze większe i bardziej skomplikowane tereny zabaw, i używaj wyjątkowych modyfikatorów rozgrywki w postaci mikstur, aby dostosować ją do swojego stylu gry. Każdego gracza czekają wyjątkowe wrażenia.
  • ZBIERANIE W NOWOCZESNYM WYDANIU: Odnajduj błyszczące przedmioty do zbierania, które umożliwiają postępy w rozgrywce (oraz cenniejsze materiały), takie jak Motyla Energia o podwójnym działaniu oraz podstępni Ghost Writers!
  • NIEZAPOMNIANE POSTACI: Poznaj (lub pokonaj) ekipę pełną niezapomnianych postaci, ożywionych przez zespoły artystów i dźwiękowców odpowiedzialnych za legendarne platformówki, która weźmie udział w kolejnych przygodach w Świecie Playtonic. Przygotujcie się na najróżniejsze chrząknięcia, piski i skrzeki.
  • DOSKONAŁA ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA: David Wise (Donkey Kong Country) oraz Grant Kirkhope (Banjo-Kazooie) łączą siły, aby stworzyć arcydzieło! Serio, umyjcie uszy – czeka je nie lada gratka.
  • ZAWOŁAJ KUMPLA: Stwórzcie własny kumpelski duet i przeżywajcie przygody w Yooka-Laylee w trybie kooperacji! Przejmując kontrolę nad wyjątkową postacią trybu kooperacji, drugi gracz może wspierać Yookę i Laylee, ogłuszając przeciwników i pomagając przy trudnych wyzwaniach. Nie trzeba brać nikogo na barana.
  • I DUŻO, DUŻO WIĘCEJ: Odkryj wyjątkowe pojedynki z bossami, wyzwania z wagonetkami, gry zręcznościowe w stylu retro, quizy i ponad 8 wyjątkowych trybów dla wielu osób!

PC

System operacyjny: Windows 7 (64bit), Procesor: Intel i5-2500 3.3GHz, Pamięć: 8 GB RAM, Karta graficzna: NVidia GTS450 / AMD Radeon 6850HD, DirectX: Wersja 11, Miejsce na dysku: 9 GB dostępnej przestrzeni, Karta dźwiękowa: kompatybilna z Windows, Dodatkowe uwagi: Specyfikacja techniczna może być aktualizowana w efekcie testów.

 

MAC

System operacyjny: OSX 10.9.5, Procesor: Intel i5 @ 2.7GHz, Pamięć: 8 GB RAM, Karta graficzna: GeForce 640M, Miejsce na dysku: 9 GB dostępnej przestrzeni, Dodatkowe uwagi: Specyfikacja techniczna może być aktualizowana w efekcie testów.

 

Linux

System operacyjny: Ubuntu 14.04/SteamOS, Procesor: Intel i5-2500 3.3GHz, Pamięć: 8 GB RAM, Karta graficzna: NVidia GTS450 / AMD Radeon 6850HD, Miejsce na dysku: 9 GB dostępnej przestrzeni, Dodatkowe uwagi: Specyfikacja techniczna może być aktualizowana w efekcie testów.

Napisz swoją recenzję

Yooka-Laylee (PC/MAC/LX) KLUCZ

Yooka-Laylee (PC/MAC/LX) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty