Wild Romance (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Wild Romance (PC) KLUCZ

287715

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Twoja cena: 28,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.87 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Gra w japońskiej wersji językowej z angielskimi napisami.

Nieszczęśliwy z powodu swojego życia w Tokio, Kazuma powraca do rodzinnego miasta na japońskiej prowincji, gdzie ponownie spotyka cztery koleżanki z klasy. Gdy dziewczyny przypadkiem odkrywają przed nim, że nie są tylko ludzkimi istotami, ale tak naprawdę magicznymi zwierzęcymi duchami w ludzkiej formie, rozpoczyna się podróż po ciągłym odkrywaniu i stałym flirtowaniu.

 

Sumire to lisia liderka grupy. Ma instynkt macierzyński i głębokie pragnienie kontaktu fizycznego. Tsubaki to kotka i wiceprzywódczyni. Wie czego chce i jest zdeterminowana, by to dostać. Aoi to suczka i najmłodsza z całej czwórki. Jest posłuszna, pełna energii i zawsze gotowa dogadzać swojemu męskiemu towarzyszowi. Ostatnia z dziewczyn, Nazuna, to tanuki - japoński szop. Jest bystra i ma uwodzicielsko kreatywny umysł, ale jednocześnie sprawia trochę kłopotów. 

 

Podążaj za historią Kazumy, odkrywającego sekrety swojego miasta rodzinnego i poznającego nadnaturalny świat. Jego przygody obejmują pikniki w górach, letnie festiwale, sprzeczki z bóstwami i kąpiele w japońskich gorących źródłach.

 

W japońskim folklorze, youkai to magiczne stworzenia lub nadnaturalne duchy będące często elementem literatury fantastycznej. Norn/Miel, twórcy gry, to wiodące japońskie studio mające na swoim koncie wiele tytułów tego rodzaju. Jest to pierwszy projekt angielskiej lokalizacji japońskiej gry przygodowej w dziejach studia Zoo Cooperation i mamy nadzieję, że efekt będzie udany.

 

Prosimy pamiętać: Wild Romance zawiera wiele flirciarskich sytuacji i odrobinę nagości, ale nie zawiera żadnych scen z bezpośrednimi treściami o charakterze seksualnym.

 

 

 

 

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10, Procesor: Celeron 333 MHz, Pamięć: 1 GB RAM, Karta graficzna: 1024 x 768, DirectX: Wersja 9.0c, Miejsce na dysku: 1 GB dostępnej przestrzeni

 

ZALECANE:

System operacyjny: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10, Procesor: 1 GHz, Pamięć: 2 GB RAM, DirectX: Wersja 11, Miejsce na dysku: 1 GB dostępnej przestrzeni

Napisz swoją recenzję

Wild Romance (PC) KLUCZ

Wild Romance (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty