Police Tactics: Imperio PC Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Police Tactics: Imperio PC KLUCZ

Strategia czasu rzeczywistego, w której gracz wciela się w rolę Harveya Crofta - początkującego komendanta policji. Jego zadaniem jest nie tylko koordynacja działań policjantów, gromadzenie dowodów i wskazywanie winnych, lecz także zarządzanie budżetem komisariatu.

Więcej szczegółów

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 69.99 zł

Twoja cena: 65,99 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 65,99 zł

Dodaj do listy życzeńPolice Tactics: Imperio jest dziełem zespołu CyberphobX, zaprawionego w tworzeniu rozmaitych symulatorów. Mamy do czynienia z mieszanką strategii czasu rzeczywistego i symulacji zarządzania komisariatem policji. Produkcja została wydana na PC Windows. Fabuła Akcja Police Tactics: Imperio rozpoczyna się szesnaście lat po dramatycznych wydarzeniach, jakie miały miejsce w fikcyjnym mieście Newport Falls. To właśnie wtedy John Croft, czyli policjant, który doprowadził do upadku syndykatu Imperio, został zamordowany. Od tego momentu przestępcza organizacja działała z ukrycia, a jej pierwszą jawną aktywnością po długiej przerwie była próba zamordowania burmistrza. Zamiast niego, śmierć w wyniku zamachu poniósł komendant policji – miejsce poległego poprzednika zajął syn Johna Crofta, Harvey, w którego wciela się gracz. Od tej pory to on stoi na straży prawa i porządku, a jego ostatecznym celem jest przechwycenie tajemniczego przywódcy organizacji Imperio. Mechanika W Police Tactics: Imperio gracz przejmuje bezpośrednią kontrolę nad podległym mu komisariatem. Jego podstawowe zadania to zwalczanie przestępczości i koordynacja działań poszczególnych policjantów. Oprócz tego staje przed koniecznością pozyskiwania materiału dowodowego, wskazywania winnych, a także szkolenia nowych pracowników, którzy z czasem awansują na oficerów bądź detektywów. W trakcie zabawy musimy monitorować nie tylko dostępny budżet, lecz również zasoby, które w danym momencie możemy wykorzystać. W miarę odnoszonych sukcesów, odblokowujemy kolejne posterunki oraz nowe jednostki i ulepszenia. Z czasem w nasze ręce wpadają nie tylko kolejne radiowozy, lecz nawet śmigłowce, które umożliwiają podwładnym szybsze dostanie się na miejsce akcji. Kwestie techniczne W Police Tactics: Imperio na PC Windows akcja prezentowana jest w rzucie izometrycznym. Całość rozgrywa się w trójwymiarowym środowisku, a oprawa graficzna prezentuje zaledwie przyzwoity poziom. Warto jednak nadmienić, że po ulicach Newport Falls jeżdżą oryginalne, niemieckie lub amerykańskie radiowozy. Informacje na temat wydarzeń ze świata gry przekazywane są poprzez fikcyjne radio, wzorowane na tym, z jakiego korzystają amerykańscy gliniarze.

W trakcie zabawy musimy monitorować nie tylko dostępny budżet, lecz również zasoby, które w danym momencie możemy wykorzystać. W miarę odnoszonych sukcesów, odblokowujemy kolejne posterunki oraz nowe jednostki i ulepszenia. Z czasem w nasze ręce wpadają nie tylko kolejne radiowozy, lecz nawet śmigłowce, które umożliwiają podwładnym szybsze dostanie się na miejsce akcji.

CECHY GRY:
Stój na straży prawa i porządku w mieście Newport Falls
Zwalczaj przestępczość zorganizowaną
Koordynuj działania różnych jednostek policyjnych
Odblokowuj stopniowo posterunki, udoskonalenia i nowe jednostki
Zarządzaj siedzibą oraz siłami policji i rozwijaj je
Realistyczne pojazdy (amerykańskie albo niemieckie jednostki policyjne)
Dynamiczne cykle dnia i nocy
Realistyczne radio policyjne i syreny

 
  • Wersja Językowa Polska
  • PEGI 12+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Rok premiery 2016
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek Strategiczne

Napisz swoją recenzję

Police Tactics: Imperio PC KLUCZ

Police Tactics: Imperio PC KLUCZ

Strategia czasu rzeczywistego, w której gracz wciela się w rolę Harveya Crofta - początkującego komendanta policji. Jego zadaniem jest nie tylko koordynacja działań policjantów, gromadzenie dowodów i wskazywanie winnych, lecz także zarządzanie budżetem komisariatu.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa