Legends of Atlantis: Exodus (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Legends of Atlantis: Exodus (PC) KLUCZ

349710

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 27.99 zł

Twoja cena: 26,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.81 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Atlantyda zbliża się do swego kresu. Potężne fale pływowe spłukują jej brzegi, trzęsienia ziemi wstrząsają jej górami, jej pola płoną, a jej miasta upadają. Gracz wciela się w rolę czempiona ostatniej Królowej Atlantydy, mając za zadanie ocalenie jej mieszkańców i ocalenia królestwa.

 

W grze Legends of Atlantis: Exodus gracz musi ewakuować mieszkańców Atlantydy z ich domów zanim seria kataklizmów zatopi miasta pod falami. Gracz dokona tego oczyszczając ścieżki i budując różne typy dróg do różnych siedlisk, które znajdują się na Atlantydzie, łącząc je z krawędziami map i pozwalając ich mieszkańcom uciec. Po drodze gracz musi też realizować inne cele, wymagające uwagi: odzyskać bezcenne relikty, zanim zostaną zniszczone, wykopać kanały by odprowadzić wodę z miast, i pokonać przeciwników blokujących trasy ucieczki.

 

Świat Atlantydy można podzielić na 4 główne obszary: Szmaragdowe Wybrzeże, Złote Piaski, Góry Żelazne i Stolicę. Każdy z tych obszarów nęka inny problem, ale gracze muszą wciąż zrobić wszystko co w ich mocy, by ocalić obywateli Atlantydy i ochronić pradawne skarby, których miasta strzegły przez tysiąclecia.

 

Gracz musi ewakuować łącznie ponad 50 poziomów z 5 różnych obszarów Atlantydy. Każdy obszar jest zagrożony przez inną katastrofę naturalną, która jest motywem przewodnim trudności, jakie gracze tu napotkają.

 

Cechy gry:

  • Doświadcz wymagającej i innowacyjnej strategicznej gry w zarządzanie czasem!
  • Odkryj pięć urzekających lokacji z piękną renderowaną grafiką i barwnymi postaciami!
  • 50 wymagających poziomów z zarządzaniem czasem z ekscytującymi mini grami, osiągnięciami, bonusami, i innymi elementami!
  • Usuwaj przeszkody, buduj drogi i mosty, usuwaj przeciwników, odzyskuj bezcenne relikty, a wszystko to aby uratować Atlantydę!

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, Procesor: 1.2 GHz, Pamięć: 512 MB RAM, Karta graficzna: 128 MB, DirectX: Wersja 9.0, Miejsce na dysku: 457 MB dostępnej przestrzeni

Napisz swoją recenzję

Legends of Atlantis: Exodus (PC) KLUCZ

Legends of Atlantis: Exodus (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty