The Fan (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

The Fan (PC) KLUCZ

350538

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 23.9 zł

Twoja cena: 23,42 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.7 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

The Fan to interaktywna opowieść zdjęciowa z prawdziwymi lokacjami i aktorami.

 

Śledź historię "Fana", seryjnego mordercy uprowadzającego kobiety dla zaspokojenia swoich ponurych fantazji. Jego ostatnia ofiara leży w jego piwnicy, jednak jeszcze nie jest gotowa. Wszystko musi być idealnie przygotowane do rytuału, gdy okaże jej "Prawdziwą miłość".

 

The Fan to pierwszoosobowa gra eksploracyjna z unikatowym zwrotem akcji. Prowadzona przez przerażającą i niepokojącą atmosferę, zabierze cię ona głęboko w najmroczniejsze miejsca w paryskich podziemiach.

 

The Fan to gra stworzona całkowicie przy pomocy fotografii. Ma ona klasyczną mechanikę "point and click", wykorzystującą jedynie lewy i prawy przycisk, ale bliżej jej do najnowszych dokonań studia Telltale Games niż do tradycyjnych gier przygodowych. Nie ma tu nieprzyjemnych minigier lub dodanych na siłę łamigłówek, Dowiedz się więcej na temat Mordercy i jego ofiar wraz z rozwijaniem się historii, a może będziesz osobą która zadecyduje ostatecznie o ich losie.

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows 7, 8, 10, Procesor: 1.8 GHz, Pamięć: 2 GB RAM, Karta graficzna: 512 MB VRAM, Dysk twardy: 4 GB

Napisz swoją recenzję

The Fan (PC) KLUCZ

The Fan (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty