Mastema: Out of Hell (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Mastema: Out of Hell (PC) KLUCZ

364062

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 19.99 zł

Twoja cena: 1,84 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.06 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Mastema Out of Hell to gra platformowa w prawdziwym stylu pixel art, z 16-bitowymi sprite’ami i tłami. Możesz biegać, skakać i zbierać specjalne bronie, by dotrzeć do następnego poziomu pokonując demony i bossów.

 

HISTORIA

Jesteś zagubioną duszą, jedną spośród milionów. Nie możesz przypomnieć sobie swojego minionego życia i nie masz pojęcia na temat swojej aktualnej sytuacji. Masz pewność tylko co do jednego: jesteś uwięziony w piekle i chcesz stąd uciec! Nieuzbrojony i pozbawiony ochrony, zdobyłeś płonącą broń pozostawioną po starciu między aniołem i demonem, które zakończyło się zwycięstwem zła. Nikt nie wie, że zyskałeś broń i postanowiłeś wyciąć sobie drogę przez ciała tysięcy diabłów, by wydostać się z piekła! Czy zdołasz wrócić do prawdziwego świata i odzyskać swoje utracone wspomnienia? Gdybyś zdołał pokonać Mastemę, mógłbyś odkryć przyczynę swojej śmierci i tak strasznej kary.

 

Uważaj, możesz zginąć na setki sposobów! Napotkasz zabójcze przepaście, pułapki, zapadające się platformy, ruchome mosty i wielu przeciwników.

 

POZIOMY

  • Gra jest bardzo trudna i zawiera:
  • 20 różnych lokacji z ponad 55 grywalnymi poziomami
  • 8 strasznych bossów kończących poziomy
  • 1 koszmarnego bossa finałowego

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows 7, Procesor: Intel Core i5-4440, Pamięć: 2 GB RAM, Karta graficzna: nVidia 320M, Radeon 7000, Intel HD 3000, DirectX: Wersja 9.0c, Miejsce na dysku: 60 MB dostępnej przestrzeni

Napisz swoją recenzję

Mastema: Out of Hell (PC) KLUCZ

Mastema: Out of Hell (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty