Empathy: Path of Whispers (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Empathy: Path of Whispers (PC) KLUCZ

380505

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 62.9 zł

Twoja cena: 58,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.77 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajMrużąc oczy od światła, wkraczasz do świata który wydaje się rozdarty na kawałki, niemal martwy… A jednak ma puls, wyczuwalny słabo gdzieś z tyłu twojego umysłu. Co wydarzyło się w tym miejscu, z którego zniknęli ludzie, a ich wspomnienia odbijają się echem w ciszy? Gdzie emocje pojawiają się jako rzeczywiste obiekty, wisząc w powietrzu, czekając na kogoś, by po nie sięgnął…

 

Empathy: Path of Whispers to nastrojowa i napędzana fabułą gra przygodowa, w której odkrywasz pozornie opuszczony świat za sprawą emocji i wspomnień ludzi, którzy go niegdyś zamieszkiwali, próbując odtworzyć utraconą równowagę tego świata przez zagłębianie się w jego przeszłości. Z mocnym naciskiem na opowieść i eksplorację, gracze znajdą się w surrealistycznym świecie zbudowanym z ludzkich emocji i wspomnień, które mogą być przemieszczane i badane. Te utracone wspomnienia są kluczem do odbudowania niszczejącego świata z powrotem do jego dawnego stanu, odkrywając jego tajemniczą przeszłość i powstrzymując nadciągająca apokalipsę. Za sprawą swojej innowacyjnej mechaniki opowiadania, gra będzie wyzwaniem dla gracza chcącego odkryć i zrozumieć dziwny świat, po którym wędruje.

 

Kluczowe cechy:

  • Odkryj i zbadaj wspomnienia innych ludzi, by zmienić świat wokół ciebie, rozwiązywać łamigłówki i przechodzić do nowych obszarów.
  • Wędruj przez dziwaczny świat i odkryj, co wywołało cichą apokalipsę.
  • Podążaj za opowieścią, która się rozwija, wplatana w twoje odkrywanie.
  • Doświadcz historii za pomocą wielu perspektyw i wykorzystaj swoje zdolności do połączenia wydarzeń w całość.

 

 

 

 

Empathy: Path of Whispers © 2017 Pixel Night. Developed by Pixel Night. Licensed exclusively worldwide to and published by Iceberg Interactive B.V. All brands, product names, and logos are trademarks or registered trademarks of their respective owners. All rights reserved. Made in Europe.

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows 7, 8, 10 64 bit, Procesor: 2.5 Ghz Intel Core 2 Quad Q8300, Pamięć: 8 GB RAM, Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 550 Ti/ATI HD6950, DirectX: Wersja 11, Miejsce na dysku: 9 GB dostępnej przestrzeni, Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX, Dodatkowe uwagi: Korzystanie z konfiguracji AMD Crossfire może spowodować problemy z działaniem

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 12+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek Przygodowe

Napisz swoją recenzję

Empathy: Path of Whispers (PC) KLUCZ

Empathy: Path of Whispers (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty