Enceladus (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Enceladus (PC) KLUCZ

387696

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 35.99 zł

Twoja cena: 34,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.05 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajW ludzkiej historii gdzieś po drodze zdarzyła się nagle nieprawidłowość w kontinuum czasoprzestrzennym na jednym z księżyców Saturna: Enceladusie.

 

Statki kosmiczne nieznanego pochodzenia uderzyły na ludzką flotę korzystając z pełnego zaskcozenia. Prawdziwe ludobójstwo.

 

Ziemia również wydaje się być opanowana przez siły uderzeniowe, i tylko mała grupa patrolująca niedaleko księżyca uniknęła ataku. Poprzez zbliżanie się do lodowej powierzchni księżyca wciąż mamy ostatnią nadzieję na kontratak przeciwko wrogowi z innego świata.

 

Enceladus to strzelanka zainspirowana przez gry z ery PlayStation i Segi Saturn natchniona przez mechaniczną rozgrywkę i współczesny styl artystyczny.

 

Łatwa do nauczenia, będzie wymagać umiejętności, by przejść wszystkie 7 dostępnych poziomów.

 

Gracz obejmuje kontrolę nad „Mrozem”, statkiem kosmicznym zdolnym strzelać pociskami energii lub kierować potężnym laserem. Ma on także możliwość wywołania silnej eksplozji, idealnej, by uciec przed zagrożeniem.

 

Najważniejszą cechą „Mrozu” jest zdolność teleportacji. Dzięki naciśnięciu jednego przycisku, ma on możliwość stworzenia swojego ducha, jednocześnie ciągle się broniąc. Puszczając ten sam przycisk, „Mróz” może przeteleportować się do miejsca, w którym znajduje się duch.

 

Technologia pozwoli ci przemieszczać się szybciej, unikać przytłaczającego ostrzału, ale też zyskać dostęp do pozornie niedostępnych miejsc.

 

Teleportacja wymaga ćwiczenia, ale gdy zostanie opanowana, pozwoli „Mrozowi” stać się znacznie trudniejszym do zniszczenia.

System operacyjny: Windows 8, Pamięć: 1,5 GB RAM, Procesor: 1,6 GHz

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 7+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek FPP - Strzelaniny 3D

Napisz swoją recenzję

Enceladus (PC) KLUCZ

Enceladus (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty