Dreamscapes: The Sandman - Premium Edition (PC) PL KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Dreamscapes: The Sandman - Premium Edition (PC) PL KLUCZ

388386

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 24.99 zł

Twoja cena: 23,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.72 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Gdy była dzieckiem, ojciec wiele razy mówił Laurze, że jest wyjątkowa. Jednak zmarł on zanim osiągnęła pełnoletność, a sama Laura nie wiedziała co miał na myśli mówiąc o jej wyjątkowości. Dla pamięci o swoim ojcu Laura zachowała na pamiątkę amulet „Łapacz snów” – był to prezent od ojca, gdy Laura była małą dziewczynką i skarżyła się na dręczące ją koszmary.

 

Nieoczekiwanie jej amulet zaginął, a Laura zasnęła podczas swojego koncertu. Lekarze wzruszali tylko ramionami – zapadła w letarg i pomimo wszelkich starań nie wraca do świata żywych. Tak było do momentu gdy profesor Sanders zaoferował swoje usługi.

 

Wcielamy się w asystenta profesora – ochotnika, który zobowiązał się wziąć udział w eksperymencie, by przywrócić Laurę do życia.

 

Z pomocą wynalazku profesora – „Maszyny Snów” – gracz będzie musiał wyruszyć w niebezpieczną podróż przez podświadomość Laury, odnaleźć ją i spróbować ją obudzić, by dowiedzieć się dlaczego zapadła w śpiączkę.

 

Niszcząc koszmary dręczące Laurę jeden po drugim, gracz zauważy, że Laura prowadzi go ku sobie, zostawiając stronice z pamiętnika i inne wskazówki. Laura staje się coraz silniejsza z każdym pokonanym koszmarem – można to zauważyć dzięki przekształcaniu się świata wokół kawałek po kawałku.

 

Z czasem gracz dowie się o istnieniu Sandmana, Strażników Snu, oraz że Laura jest wybrana, a świat czekał na jej pojawienie się przez wiele lat.

 

Kluczowe cechy:

  • Oryginalny świat gry
  • Intrygująca fabuła
  • 50 lokacji w grze
  • 16 mini gier
  • Ponad 50 filmów i scenek przerywnikowych w 3D
  • Unikatowa meta-gra o poszukiwaniu obserwatora (wariacja na temat mechaniki Ukrytych Obiektów)
  • Meta-gra o poszukiwaniu Łapacza snów (łamigłówki)
  • Meta-gra o poszukiwaniu stron pamiętnika z tłem zdarzeń w grze
  • 2 tryby gry (normalne i zaawansowane)
  • System osiągnięć

 

 

 

 

Dreamscapes: The Sandman © 2013 1C Company. Developed by Shaman Games Studio. All rights reserved. Unity 4 © Unity Technologies. All rights reserved.

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows XP/ 7, Procesor: 2GHz, Pamięć: 1024 MB RAM, Karta graficzna: DirectX9, Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni, Karta dźwiękowa: dowolna

Napisz swoją recenzję

Dreamscapes: The Sandman - Premium Edition (PC) PL KLUCZ

Dreamscapes: The Sandman - Premium Edition (PC) PL KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty