Namariel Legends: Iron Lord Premium Edition (PC/MAC/LX) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Namariel Legends: Iron Lord Premium Edition (PC/MAC/LX) KLUCZ

388407

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 24.99 zł

Twoja cena: 24,49 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.73 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Wybraliśmy Steampunk jako styl gry, co oznacza, że znajdziesz w niej wiele interesujących łamigłówek, interakcji z obiektami i mechanizmów. Gracz będzie musiał uciec z latającego więzienia, odnaleźć Wielkiego Proroka w magicznym lesie, odkryć sekrety Żelaznego Lorda, zakraść się do jego cytadeli i uwolnić Namariel spod rządów okrutnego tyrana.

 

Próbowaliśmy wymyślić coś nowego, na przykład podczas rozgrywki pojawia się „urządzenie do czytania umysłów”; korzystając z tego przedmiotu będziesz w stanie odgadywać myśli postaci, które nie są w stanie komunikować się z tobą. Będziesz miał także robotycznego asystenta do swojej dyspozycji, ma on na imię Jim i pomoże ci w rozwiązywaniu zadań, oraz od czasu do czasu będziesz w stanie zmieniać kontrolowaną przez siebie postać pomiędzy głównym bohaterem a Jimem, by przechodzić kolejne poziomy z jego pomocą.

 

Ogromny świat gry, wiele wspaniałych lokacji i mnóstwo przyjemnych animacji; z animacji jesteśmy szczególnie dumni, ponieważ jesteśmy małym studiem, ale chcieliśmy osiągnąć możliwie najwięcej w kwestii jakości, więc mamy nadzieję, że ci się to spodoba.

 

Pomimo liniowej rozgrywki, masz tutaj swobodę w wybieraniu wielu misji do przejścia, nie są one ze sobą połączone, nie prowadzimy cię w nich za rękę, dając ci swobodę wyboru.

 

Wiele łamigłówek, mini-gier i innowacyjnych rozwiązań, od prostych mini-gier do przejścia w 2 ruchach po zaawansowany tryb mini-gier, w którym pomoc twojego asystenta może być konieczna.

 

 

 

 

Namariel Legends: Iron Lord © 2013 PlayRIX. Developed by Shaman Games Studio. All rights reserved. Unity 4 © Unity Technologies. All rights reserved.

PC

MINIMALNE:

System operacyjny: XP, 7, 8, Procesor: 2,5 GHz, Pamięć: 2048 MB RAM, Karta graficzna: dowolna, DirectX: Wersja 9.0, Miejsce na dysku: 4 GB dostępnej przestrzeni, Karta dźwiękowa: dowolna

 

MAC

MINIMALNE:

System operacyjny: Mac Os 10.5, Procesor: 2,5 GHz, Pamięć: 2048 MB RAM, Karta graficzna: dowolna, Miejsce na dysku: 4 GB dostępnej przestrzeni, Karta dźwiękowa: dowolna

 

SteamOS + Linux

MINIMALNE:

System operacyjny: Ubuntu, Procesor: 2,5 GHz, Pamięć: 2048 MB RAM, Karta graficzna: dowolna, Miejsce na dysku: 5 GB dostępnej przestrzeni, Karta dźwiękowa: dowolna

Napisz swoją recenzję

Namariel Legends: Iron Lord Premium Edition (PC/MAC/LX) KLUCZ

Namariel Legends: Iron Lord Premium Edition (PC/MAC/LX) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty