American Truck SImulator - New Mexico PC KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

American Truck Simulator - New Mexico PC KLUCZ

Pierwsze duże płatne DLC do gry American Truck Simulator, które dodaje do podstawowej wersji tytułu kolejny stan – Nowy Meksyk.

Więcej szczegółów

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 39.99 zł

Twoja cena: 14,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,00 zł

Dodaj do listy życzeń

New Mexico jest pierwszym dużym płatnym rozszerzeniem do wydanej w 2016 roku gry American Truck Simulator, czyli przeznaczonego wyłącznie na PC popularnego symulatora kierowcy ciężarówki od czeskiego studia SCS Software. Tytuł ten jest „młodszym bratem” kultowego w niektórych kręgach Euro Truck Simulator 2. Oba tytuły cieszą się niesłabnącą popularnością od momentu premiery. Mechanika American Truck Simulator – New Mexico nie przynosi rewolucji jeśli chodzi o mechanikę rozgrywki. Zamiast tego skupia się na dodaniu do podstawowej wersji tytułu czwartego, po Kalifornii, Arizonie i Nevadzie, stanu - tytułowego Nowego Meksyku. Jest to piąta pod względem wielkości część składowa USA, bardzo urozmaicona jeśli chodzi o teren. Dodatek stara się jak najlepiej to odwzorować i choć po części oddać klimat południowo-zachodnich Stanów Zjednoczonych. Tak więc gracze mają okazję przeprawić się przez słynne Rio Grande, odwiedzić pustynie, lasy i góry, a także pojeździć po największych miastach regionu. Tych ostatnich w DLC jest czternaście, w tym między innymi Albuquerque, Santa Fe (stolica stanu) oraz Roswell, w których swoją siedzibę ma osiem zupełnie nowych firm tylko czekających, aż ktoś weźmie od nich zlecenie przewozu towarów. Na terenie wirtualnego Nowego Meksyku twórcy rozsiali również jedenaście stacji paliw i postojów, na których kierowcy mogą odpocząć po wyczerpującej, całodziennej jeździe oraz, w rabie potrzeby, zatankować lub naprawić swój pojazd. Na potrzeby DLC New Mexico twórcy przygotowali ponad 4 tysiące mil (około 6,5 tysiąca kilometrów) nowych dróg. Ciekawostką może być wprowadzenie tak zwanych Musical Roads, czyli fragmentów tras ze specjalnymi „wybrzuszeniami” na poboczach, które po najechaniu na nie wprowadzają samochód w odpowiednie wibracje i w ten sposób „odtwarzają” melodię. Kwestie techniczne Dodatek New Mexico nie modyfikuje w znaczący sposób jakości oprawy graficznej podstawowej wersji American Truck Simulator. Wprowadza on za to ponad 600 nowych modeli 3D, w tym między innymi najbardziej charakterystyczne punkty orientacyjne znajdujące się w Nowym Meksyku. Należą do nich zarówno te naturalne, jak chociażby Pyramid Rock czy Baylor Peak, jak i stworzone ręką człowieka, na przykład most Rio Grande Gorge. Wraz z dodatkiem New Mexico na platformie Steam pojawiły się również nowe osiągnięcia do odblokowania. Są one tematycznie związane z wirtualnymi podróżami i wykonywaniem zleceń w nowym stanie.

 

Napisz swoją recenzję

American Truck Simulator - New Mexico PC KLUCZ

American Truck Simulator - New Mexico PC KLUCZ

Pierwsze duże płatne DLC do gry American Truck Simulator, które dodaje do podstawowej wersji tytułu kolejny stan – Nowy Meksyk.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty