Gnome Light (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Gnome Light (PC) KLUCZ

391317

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 19.99 zł

Twoja cena: 4,60 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.14 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajWejdź do świata snów Gnorberta i zbadaj jego wewnętrzne myśli i lęki. Wspomnienia o jego życiu są przez całą grę, ukryte w łamigłówkach i ukrytych skarbach. Gnorberts epicki opowieść przez swój własny umysł zabierze go do najgorszych wspomnień, najlepszych wspomnień i testowania jego ducha. Nigdy nie wiadomo, jakie marzenia mogą zawierać ostrożność!

 

Magiczne światło pomaga Gnorbertowi poruszać się przez jego marzenia, pomaga mu widzieć, może palić lekkie przedmioty i wiele więcej. Skieruj go, by sięgnąć, wycofać i szybciej. Światło może pomóc w zbieraniu świetlików, kluczowego składnika służącego do otwierania portali magicznych. Fireflies również pomagają Gnorbertowi, każdy zebrany owad zwiększa zdolność Gorgera do skoku.

 

Komody można znaleźć w trakcie gry, elementy te nie są konieczne do układanki, ale mogą odblokować różne wspomnienia w grze. Uważaj na ukryte przejścia i szlaki, które mogą prowadzić do nieoczekiwanych skarbów!

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows 10, Procesor: Intel Core 2 Duo E4500 @ 2.2GHz/AMD Athlon 64 X2 5600+ @ 2.8 GHz, Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: GeForce 240 GT/Radeon HD 6570 – 1024 MB (1 gig), DirectX: Wersja 8.1, Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 12+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek FPP - Strzelaniny 3D

Napisz swoją recenzję

Gnome Light (PC) KLUCZ

Gnome Light (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty