The Settlers Explorer Edition PC Powiększ do pełnego rozmiaru

Premiera gry, już za:

The Settlers Explorer Edition PL PC

Ponad 30 lat od premiery The Settlers, legendarnej strategii ekonomicznej w czasie rzeczywistym, seria powraca na komputery PC. 

Więcej szczegółów

Dostępność: PREORDER

Data premiery: 2022-12-31

Cena sugerowana : 289 zł

Twoja cena: 249,00 zł

Dodaj do listy życzeńZamów grę już teraz w przedsprzedaży, a otrzymasz 3 malowania wież, unikatowy tytuł i 1-dniową premię do waluty w grze!

Edycja Explorer (obecna tylko w wersji fizycznej) zapewni ci dostęp do podstawowej wersji gry, jak również dodatkowej zawartości fizycznej oraz cyfrowej.

 

Edycja Explorer zawiera:

- Zawartość cyfrową

o Pakiet Odkrywcy, z ekskluzywnym tytułem „Odkrywcy”, emblemat „Kompas” i kamień graniczny „Znak Poszukiwacza”

- Zawartość fizyczna

o Trzy pocztówki z grafikami koncepcyjnymi z gry

o Wybrane utwory ze ścieżki dźwiękowej gry

 

Bonus dla zamówień przedpremierowych

Edycja Explorer dostępna jest w przedsprzedaży lub do wyczerpania zapasów. Dodatkowo zamawiając The Settlers w przedsprzedaży uzyskuje się dodatkową zawartość cyfrową: 3 malowania wieży, unikatowy tytuł i 1-dniowe przyspieszenie fragmentów (waluta w grze)!

 

OPIS GRY

NOWA ODSŁONA MARKI

Gra The Settlers łączy świeże spojrzenie na popularną mechanikę rozgrywki znaną z wcześniejszych odsłon serii z nowym podejściem. Gra oferuje skomplikowane mechanizmy infrastruktury i gospodarki, służące tworzeniu armii, dzięki którym pokonasz swych wrogów.

RÓŻNE TRYBY GRY

Kampania fabularna wciągnie cię w świat The Settlers, zaś nowi gracze poznają podstawową mechanikę w osobnym samouczku. Specjalny tryb najazdu zapewni też dodatkowe wyzwania.

Różne tryby wieloosobowe, dla nawet 8 graczy równocześnie, oferują emocjonujące bitwy z prawdziwymi graczami lub sztuczną inteligencją. To zabawa, która nieprędko się skończy.

 

FRAKCJE

W grze The Settlers można poprowadzić jedną z trzech frakcji: Elarów, Maru lub Jornów. Każdy z tych ludów ma unikatowy wygląd, styl gry, charakterystyczną jednostkę wojskową oraz własną historię.

GOSPODARKA I WOJSKO

W każdym starciu najważniejsze jest gromadzenie zasobów i rozbudowa gospodarki, werbowanie nowych osadników oraz rozwój armii, którą trzeba poprowadzić do zwycięstwa. Wojska można wzmocnić rozwijając technologie oraz werbując jednostki wsparcia i siły oblężnicze.

 

ZUPEŁNIE NOWY ŚWIAT

Gra The Settlers jeszcze nigdy nie była tak pełna życia i detali. Wyjątkowe mapy oferują nowe strategiczne możliwości. Każda z nich ma własne wymagania, za wypełnienie których gracze otrzymają specjalne nagrody, takie jak dodatkowe towary, jednostki itp. Kolejnym wyzwaniem są różne środowiska naturalne, które zmuszają gracza do dostosowania do nich swego stylu gry.

SILNIK GRAFICZNY SNOWDROP

Stworzony przez Ubisoft silnik Snowdrop wyznacza nowe standardy grafiki w gatunku gier strategii ekonomicznych rozgrywanych w czasie rzeczywistym.

Krótki opis

Ponad 30 lat od premiery The Settlers, legendarnej strategii ekonomicznej w czasie rzeczywistym, seria powraca na komputery PC.Zamów grę już teraz w przedsprzedaży, a otrzymasz 3 malowania wież, unikatowy tytuł i 1-dniową premię do waluty w grze! Edycja Explorer zawiera: - Zawartość cyfrową o Pakiet Odkrywcy, z ekskluzywnym tytułem „Odkrywcy”, emblemat „Kompas” i kamień graniczny „Znak Poszukiwacza” - Zawartość fizyczna o Trzy pocztówki z grafikami koncepcyjnymi z gry o Wybrane utwory ze ścieżki dźwiękowej gry Gra The Settlers otrzymała zupełnie nową oprawę graficzną: dzięki zadziwiającej grafice i szczegółowym animacjom twoja osada nigdy wcześniej nie była tak pełna życia w najdrobniejszym detalu. Wybierz jedną z 3 frakcji i podbij ten zupełnie nowy świat! Każda z nich ma unikatowy wygląd, styl gry oraz własną historię.

Eksperymentuj z kampanią fabularną w świecie The Settlers. Sprawdź także zupełnie nowy tryb najazdu i jego dodatkowe wyzwania. Graj w sieci z nawet 8 graczami równocześnie i walcz w emocjonujących bitwach z prawdziwymi przeciwnikami lub sztuczną inteligencją. To zabawa, która nieprędko się skończy.

 
  • Wersja Językowa Polska
  • PEGI 12+
  • Rok premiery 2022
  • Gatunek Strategiczne

Napisz swoją recenzję

The Settlers Explorer Edition PL PC

The Settlers Explorer Edition PL PC

Ponad 30 lat od premiery The Settlers, legendarnej strategii ekonomicznej w czasie rzeczywistym, seria powraca na komputery PC. 

Napisz swoją recenzję

Sposoby dostawyNazwa kurieraCzas dostawyKoszt
Przesyłka kurierska (GLS) Przesyłka kurierska (GLS) Kurier GLS 24H 13,99 zł