The Sims 4  Licealne Lata PC PL + BONUS Powiększ do pełnego rozmiaru

The Sims 4 Licealne Lata PC PL

Dostępność: MAMY 24H

Twoja cena: 189,00 zł

Dodaj do listy życzeń 

Bądź dobrym (lub kiepskim) uczniem, dołącz do klubu, rozpocznij nowy trend i żyj pełnią nastoletniego życia dzięki The Sims™ 4 Licealne lata Dodatek*! Przeżyj ponadczasowe doświadczenia nastolatków, takie jak udział w szkolnym balu, robienie psikusów, eksperymentowanie z własną tożsamością i trendami, a także poznawanie przyjaciół i rywali podczas dodatkowych aktywności. Jest mnóstwo do zrobienia, zanim nastolatkowie skończą szkołę będą chodzić na zajęcia, rozmawiać z nauczycielami, a nawet zarabiać jako influencerzy czy streamerzy!

GŁÓWNE CECHY

POZNAJ LICEALNE ŻYCIE Czekają na Ciebie wszystkie wzloty i upadki licealnych lat. Będziesz osobiście uczestniczyć w zajęciach, poznawać swoich nauczycieli, spędzać czas w kafeterii, a nawet dekorować swoją szkolną szafkę! Najcenniejsze chwile możesz przeżyć w trakcie obijania się razem z paczką znajomych po lekcjach.

NIE BÓJ SIĘ ZMIAN Liceum to czas odkrywania siebie! Zdobądź się na zaproszenie swojej sympatii na randkę albo pójście na wagary (tylko nie daj się złapać dyrektorowi). Nastoletni Simowie będą kształtować swoje gusta i odkrywać nowe okazje do robienia zamieszania. Robienie psikusów i wymykanie się z domu po zmroku grozi konsekwencjami, więc uważaj, żeby nikt Cię nie przyłapał.

PONADCZASOWE NASTOLETNIE WSPOMNIENIA Przetańcz całą noc na szkolnym balu i świętuj ceremonię wręczenia dyplomów razem z rodziną i znajomymi (jeśli nadążysz z odrabianiem zadań domowych!). Poza tymi ważnymi chwilami Simowie będą również poznawać przyjaciółna całe życie, dostawać zaproszenia na randki od innych nastolatków, brać udział w pozaszkolnych aktywnościach i dołączać do zespołów, a to wszystko w trakcie burzliwego okresu dojrzewania.

ODKRYJ WŁASNY STYL Udekoruj sypialnię, dobieraj strój z pomocą przedmiotów z Depop i zostań Simfluencerem. Nastoletni Simowie mogą zarabiać simoleony sprzedając stroje i promując zaprojektowane stylizacje w Trendi, gdy siedzą w swoim pokoju teraz bardziej interaktywnym. Używaj laptopa, czytaj książkę w łóżku albo rozpocznij bitwę na poduszki!

 
  • Wersja Językowa Polska - napisy
  • PEGI 12+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Rok premiery 2022
  • Gatunek Symulacje

Napisz swoją recenzję

The Sims 4  Licealne Lata PC PL

The Sims 4 Licealne Lata PC PL

Napisz swoją recenzję

Sposoby dostawyNazwa kurieraCzas dostawyKoszt
Przesyłka kurierska (GLS) Przesyłka kurierska (GLS) Kurier GLS 24H 13,99 zł