Symulator taksówki Nowy Jork PC Powiększ do pełnego rozmiaru

Symulator taksówki Nowy Jork PC

Symulator taksówki: Nowy Jork to gra symulacyjna, wyprodukowana przez niezależne studio Little Freedom Factory.

Więcej szczegółów

Dostępność: Mamy 24H

Twoja cena: 9,99 zł

Dodaj do listy życzeńSymulator taksówki: Nowy Jork to propozycja zespołu deweloperskiego studia Little Freedom Factory skierowana do osób, które chciałyby poznać Nowy Jork z perspektywy kierowcy charakterystycznej, żółtej taksówki.

Gracz wciela się w rolę początkującego taksówkarza, który stara się zdobyć popularność wśród klientów oraz uznanie w oczach kolegów po fachu. Kariera zawodowego kierowcy w Wielkim Jabłku nie jest jednak łatwa. Miasto nigdy bowiem nie zasypia, a na jego ulicach zawsze roi się od różnego rodzaju pojazdów.

W trakcie zabawy gracz może spróbować swoich sił za kierownicą trzech modeli taksówek, z których każda różni się wyglądem oraz parametrami technicznymi (prędkość maksymalna, promień skrętu, przyspieszenie itp.). Zastosowany model fizyki jazdy został znacznie uproszczony w połączeniu z brakiem systemu zniszczeń preferuje rozgrywkę w zręcznościowym stylu.

Twórcy zadbali za to o sporą różnorodność zadań opartych o trzy sposoby premiowania, a także rozległy obszar wirtualnej metropolii Nowego Jorku, na terenie której toczy się akcja gry. Wrażenie realizmu uczestnictwa w wielkomiejskim ruchu drogowym podsyca możliwość wyboru jednego z sześciu ustawień kamery, w tym także zza kierownicy (FPP).

Od strony wizualnej Symulator taksówki: Nowy Jork prezentuje się znacznie poniżej współczesnych standardów w tego rodzaju grach. Skąpa w detale, trójwymiarowa grafika oraz „kanciaste” modele samochodów nie pozostawiają złudzeń odnośnie niskobudżetowego charakteru produkcji, która zdecydowanie adresowana jest do mało wymagających odbiorców.

 
  • Wersja Językowa Polska
  • PEGI 3+
  • Gatunek Symulacje

Napisz swoją recenzję

Symulator taksówki Nowy Jork PC

Symulator taksówki Nowy Jork PC

Symulator taksówki: Nowy Jork to gra symulacyjna, wyprodukowana przez niezależne studio Little Freedom Factory.

Napisz swoją recenzję

Sposoby dostawyNazwa kurieraCzas dostawyKoszt
Przesyłka kurierska (GLS) Przesyłka kurierska (GLS) Kurier GLS 24H 13,99 zł