A NEW BEGINNING Odrodzenie PL PC Powiększ do pełnego rozmiaru

A NEW BEGINNING Odrodzenie PL PC

Ekscytujący przygodowy thriller ekologiczny typu point & click, przenoszący do ciemnej i straszliwej wizji przyszłości, w której globalna katastrofa klimatyczna zagraża istnieniu ludzkości.

Więcej szczegółów

Dostępność: Mamy 24H

Twoja cena: 4,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.15 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajW roku 2500, zmiany klimatyczne wytworzyły nieprzyjazne i nienadające się do zamieszkania środowisko na powierzchni Ziemi, dziesiątkując ludność do małej grupy ocalałych. Zaistniała sytuacja stawia ich w obliczu ponurej perspektywy całkowitej zagłady w wyniku masywnego wybuchu na Słońcu. 

Zostaje powołany zespół pilotów do wykonania niebezpiecznego planu, którym jest skok w czasie do przeszłości aby zapobiec zachodzącym zmianom klimatu. Jednak plan legnie w gruzach… 

Przybywając do roku 2050, piloci zastają już planetę w uścisku katastrofalnych zmian klimatycznych. Sydney jest spowite płomieniami, Londyn zalany, Tadż Mahal pochłonięty przez piaski pustyni, a Moskwa głęboko pod śniegiem i lodem. Tylko dwojgu pilotom udaje się zainicjować drugi skok w czasie: kobieta o imieniu Fay - niedoświadczony radiooperator pokładowy, która chce znaleźć sposób pokojowy, aby przekonać ludzi do zmian oraz bezwzględny Salvador, który jest skłonny do użycia wszelkich niezbędnych środków, aby zmienić bieg historii. 

Wciel się w rolę Fay i pomóż jej w tej kluczowej misji. 

Wyjątkowość gry potwierdzają liczne prestiżowe nagrody oraz uzyskane rekomendacje i recenzje fachowych magazynów i serwisów o grach komputerowych w wielu krajach, m.in. 

GERMAN DEVELOPER AWARDS 2010 – gra jest trzykrotnym laureatem najważniejszej nagrody dla niemieckich twórców gier video - w kategorii „Najlepsza fabuła”, „Najlepsza gra dla młodzieży” oraz „Najlepsza ścieżka dźwiękowa”
 
                           

DEUTSCHER COMPUTERSPIELPREIS 2011 – nagrody w kategorii „Najlepsza gra roku” i „Najlepsza gra dla młodzieży”
  
 
                                                        


CD-ACTION POLECA - największy polski magazyn o grach komputerowych w numerze 08/2011 przyznał grze bardzo wysoką ocenę 90% wraz z rekomendacją „CD-ACTION POLECA”.
 

Wyjątkowy poziom produkcji A New Beginning podsumowuje fragment recenzji CD-ACTION: „Zagadki – podobnie jak bardzo ładna oprawa graficzna i piękna muzyka – to jednak tylko tło dla trzymającej w napięciu, poruszającej i zaskakującej swym finałem opowieści, której próżno szukać w jakiejkolwiek innej przygodówce.” 


Najważniejsze cechy:
 • klasyczna gra przygodowa typu point & click
 • 130 ręcznie rysowanych lokacji
 • 30 interaktywnych postaci
 • kilkadziesiąt wymagających łamigłówek
 • oryginalna i wciągająca fabuła promująca ekologiczne zachowania
 • niesamowita,budująca atmosferę ścieżka dźwiękowa
 • polska wersja językowa


Zobacz film: 

    


Oficjalna polska strona gry

Wymagania:
Windows 2000/XP/Vista/7 /8procesor 2GHz Single Core / 1,8GHz Dual Core, 1GB RAM (Vista/7: 1,5GB RAM), karta dźwiękowa zgodna z DirectX9.0c,karta graficzna kompatybilna z OpenGL 2.0, min. 256 MB (zalecana ATI Radeon lub Nvidia Geforce), 3,5 GB wolnego miejsca na dysku, napęd DVD-ROM

 • Wersja Językowa Polska - napisy
 • PEGI 12+
 • Ilość graczy offline 1
 • Nośnik DVD
 • Gatunek Przygodowe

Napisz swoją recenzję

A NEW BEGINNING Odrodzenie PL PC

A NEW BEGINNING Odrodzenie PL PC

Ekscytujący przygodowy thriller ekologiczny typu point & click, przenoszący do ciemnej i straszliwej wizji przyszłości, w której globalna katastrofa klimatyczna zagraża istnieniu ludzkości.

Napisz swoją recenzję

Sposoby dostawyNazwa kurieraCzas dostawyKoszt
Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbierz w sklepie (Konopnickiej 1c Józefów) 0zł
Przesyłka kurierska (GLS) Przesyłka kurierska (GLS) Kurier GLS 24H 13,99 zł
Przesyłka kurierska (InPost) Przesyłka kurierska (InPost) Kurier Inpost 24H 12,99 zł