Rocket Arena - Edycja Mityczna PC Powiększ do pełnego rozmiaru

Rocket Arena - Edycja Mityczna PS4

Dołącz do wystrzałowej zabawy!

WYSYŁKA W DNIU PREMIERY!

Więcej szczegółów

Dostępność: Mamy 48-72H

Twoja cena: 49,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj 

Witaj w świecie, w którym zasady są pisane paliwem rakietowym! Rakiety rządzą wszystkim w grze Rocket Arena, wybuchowej strzelaninie 3 na 3, w której nigdy nie jesteś poza akcją. Opanuj unikalne rakiety i zdolności swojego bohatera, żeby rządzić na arenie i zostać mistrzem! Wypróbuj ciągle powiększający się zestaw różnorodnych bohaterów z wyjątkowymi mocami. Opracowuj nowe strategie i taktyki w oparciu o swój zespół, poznawaj różnorodny zestaw dynamicznych map i odkrywaj prawdziwą głębię rakietowej rozgrywki. Chcesz, żeby zmiotło cię z nóg?

 

GŁÓWNE CECHY

 

Bohaterowie o napędzie rakietowym

Odkrywaj rosnący zestaw fantastycznych bohaterów, z których każdy ma wyjątkową osobowość, historię i dążenia. Opanuj potężne zdolności swoich bohaterów i ich unikalne rakiety, żeby jak najlepiej wykorzystać swoją drużynę.

 

Akcja bez umierania

Śmierć nie zajrzy ci w oczy, bo w grze Rocket Arena nie można zginąć! Przyjęcie zbyt wielu trafień wyrzuci cię poza arenę, ale nie wyłączy z akcji. Przyleć na rakiecie z powrotem, zbadaj sytuację i wróć do walki.

 

Osiągnij nowe głębie (i wyżyny) strategii

Obsługa rakiet jest prosta, ale osiągnięcie w tym mistrzostwa to prawdziwe wyzwanie. Żeby zmienić bieg walki, naucz się, jak stosować uniki, strzelać do celów z wyprzedzeniem oraz wykorzystać przedmioty z zapalnikiem czasowym i gadżety takie jak magnes na rakiety, mina potykacz czy przyspieszenie. Stań się jednym ze swoją rakietą, a będziesz rządzić na arenie. 

 

Odkrywaj wspaniały nowy świat.

Od tropikalnych ruin w Dżungli Klejnotów po technologicznie zaawansowane, utopijne Boom City – w świecie Krateru znajdziesz wiele egzotycznych miejsc. Każda mapa pełna jest ukrytych sztuczek, pułapek i tajemnic świata do odkrycia. Używaj rakiet, aby skakać, wspinać się i odkrywać otoczenie. Możliwości jest mnóstwo, więc łap swoje rakiety i wyruszaj!

 

Rozwijaj swoich bohaterów

Dla twoich bohaterów nie ma rzeczy niemożliwych. W każdej grze, w której biorą udział, zdobywają doświadczenie, które pozwala odblokować komponenty rakietowe, części totemowe i efektowne stroje, które możesz wykorzystać do spersonalizowania ich wyglądu. W trakcie gry będziesz też odblokowywać potężne artefakty – zestawiaj je ze sobą i awansuj, żeby dać bohaterom imponujące nowe premie do statystyk i efekty! Będziesz potrzebować każdej przewagi, żeby rządzić na Rakietowych Igrzyskach.

 

Zmień oblicze gry

Jest więcej niż jeden sposób na grę. Wskocz od razu w Nokaut, czyli klasyczną rywalizację 3 na 3, lub rozgrzej się najpierw przeciwko rakietobotom i przetestuj swoje ulubione kombinacje. Walcz o punkty w trybie Piłka rakietowa, strefy kontrolne w Megarakietach i złoto w Podchodach. Dołącz do wystrzałowej zabawy!

 

 

 

 

 

Naładuj w sobie bohatera dzięki Edycji Mitycznej, która zawiera: 

 • - Mityczny strój Jayto „Strażniczy feniks”
 • - Strój Kayi „Lodowa księżniczka”
 • - Strój Blastbearda „Cyberżeglarz”
 • - Strój Izell „Kamienna świątynia”
 • - Smuga megawystrzału „Pulsar”
 • - Smuga powrotna „Fragment”
 • - 1000 jednostek paliwa rakietowego*

- Używaj paliwa rakietowego, żeby kupować w grze Rocket Arena karnety wystrzałowe albo unikalne personalizacje, w tym stroje postaci, smugi megawystrzału i smugi powrotne. Personalizacja ma charakter wyłącznie kosmetyczny.

 

 

KONSOLOWE INFORMACJE PRAWNE: © 2020 Final Strike Games, Inc. EA i logo EA są znakami towarowymi Electronic Arts Inc. Znaki towarowe należą do ich prawnych właścicieli.

 
 • Wersja Językowa Polska - napisy
 • PEGI 12+
 • Nośnik Blu-ray
 • Rok premiery 2020
 • Gatunek TPP - Strzelaniny 3D
 • Multiplayer - Sieć Posiada

Napisz swoją recenzję

Rocket Arena - Edycja Mityczna PS4

Rocket Arena - Edycja Mityczna PS4

Dołącz do wystrzałowej zabawy!

WYSYŁKA W DNIU PREMIERY!

Napisz swoją recenzję

Sposoby dostawyNazwa kurieraCzas dostawyKoszt
Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbierz w sklepie (Konopnickiej 1c Józefów) 0zł
Przesyłka kurierska (GLS) Przesyłka kurierska (GLS) Kurier GLS 24H 13,99 zł

Polecane produkty