MechWarrior 5: Mercenaries PS4 Powiększ do pełnego rozmiaru

Premiera gry, już za:

MechWarrior 5: Mercenaries PS4

Dostępność: PREORDER

Data premiery: 2021-11-09

Twoja cena: 124,99 zł

Dodaj do listy życzeńZOSTAŃ MACHINĄ ZNISZCZENIA

Witamy w 3015 roku! To wyjątkowo niepomyślne czasy. Ludzkość skolonizowała tysiące układów gwiezdnych, wszędzie trwa wojna, a na polach bitew przyszłości dominują potężne maszyny bojowe „BattleMech”. Praca elitarnego pilota tych metalowych potworów jest niebezpieczna, ale przecież właśnie tego oczekuje każdy żądny władzy żołnierz MechWarrior, prawda? Jeżeli chcesz strzelać, rozbijać, deptać, miażdżyć – a na dodatek dzięki temu zarabiać – zapraszamy do środka!

· Świat destrukcji – Zrównuj z ziemią całe miasta i dziesiątkuj nieprzyjacielskie armie, pilotując setki unikalnych maszyn BattleMech.

· Ruszaj na poszukiwanie prawdy – Podążaj tropem międzygalaktycznej intrygi, rozpoczynając kampanię, której celem jest zemsta i zdobycie sławy, wcielając się w dowódcę kompanii najemników, która niemal została zniszczona, ale zdołała się odrodzić.

· Życie najemnika – Pokieruj rozwijającą się kompanią najemników, poczynając od utrzymania w dobrym stanie i zakupu maszyn BattleMech po zatrudnianie nowych żołnierzy MechWarrior.

· Walcz z pomocą innych graczy – Walcz u boku znajomych w trybie współpracy PvE dla czterech graczy.

 
  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 12+
  • Nośnik Blu-ray
  • Rok premiery 2021
  • Gatunek TPP - Strzelaniny 3D

Napisz swoją recenzję

MechWarrior 5: Mercenaries PS4

MechWarrior 5: Mercenaries PS4

Napisz swoją recenzję

Sposoby dostawyNazwa kurieraCzas dostawyKoszt
Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbierz w sklepie (Konopnickiej 1c Józefów) 0zł
Przesyłka kurierska (GLS) Przesyłka kurierska (GLS) Kurier GLS 24H 13,99 zł

Polecane produkty