GRID LEGENDS PS4 PL Powiększ do pełnego rozmiaru

GRID LEGENDS PS4 PL

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 10 sztuk tego produktu.

Dostępność: MAMY 24H

Cena sugerowana : 239.99 zł

Twoja cena: 109,00 zł

Dodaj do listy życzeń 

 

GRID Legends* to emocjonujące i przepełnione adrenaliną wyścigi koło w koło na całym świecie. Stwórz wymarzone wyścigi, weź udział w wyścigach wieloosobowych, stań się częścią wirtualnej historii i przeżywaj sensacyjne wyścigi.

Walcz o pozycję. W pełni wykorzystaj potencjał legendarnych samochodów. Poczuj niesamowitą prędkość. Pokonaj wroga na torze. Walcz ze znajomymi i nie pozwól, aby o tobie zapomniano!

o Graj wspólnie z maksymalnie 21 znajomymi, również w ramach rozgrywki międzyplatformowej, w najbardziej społecznościowej edycji GRID w historii i zasiej chaos na torach.
o Twórz wyścigowe wspomnienia, korzystając z ogromnego wyboru samochodów, ścigając się w nowych lokalizacjach takich jak Londyn czy Moskwa i zyskaj wrogów na torze.
o Użyj kreatora wyścigów, aby tworzyć ekscytujące, przepełnione adrenaliną wyścigi, które doprowadzą znajomych do łez, uwzględniając tryby takie jak Eliminacja, elektryzujące wyścigi Przyspieszenie i Drift. Chcesz się ścigać hipersamochodami z ciężarówkami? Nic nie stoi na przeszkodzie!
o Stań się częścią wyjątkowego wirtualnego widowiska w ramach walki o chwałę – trybu Driven to Glory lub weź udział w największym do tej pory trybie kariery, który obejmuje setki ekscytujących wydarzeń.

GRID Legends wykorzystuje usługę Xbox Smart Delivery, umożliwiając dostęp do gry zarówno na platformie Xbox One, jak i Xbox Series X|S. Support.xbox.com

*OBOWIĄZUJĄ WARUNKI I OGRANICZENIA. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOSTĘPNE SĄ POD ADRESEM www.ea.com/pl-pl/legal.

© 2021 Electronic Arts Inc. GRID i Codemasters są znakami towarowymi Electronic Arts Inc.


 
  • Wersja Językowa Polska - napisy
  • PEGI 3+
  • Ilość graczy offline 1
  • Nośnik Blu-ray
  • Rok premiery 2022
  • Gatunek Wyścigi
  • Multiplayer - Sieć Posiada

Napisz swoją recenzję

GRID LEGENDS PS4 PL

GRID LEGENDS PS4 PL

Napisz swoją recenzję

Sposoby dostawyNazwa kurieraCzas dostawyKoszt
Przesyłka kurierska (GLS) Przesyłka kurierska (GLS) Kurier GLS 24H 13,99 zł

Polecane produkty