Hell Let Loose PS5 PL Powiększ do pełnego rozmiaru

Premiera gry, już za:

Hell Let Loose PS5 PL

Dostępność: PREORDER

Data premiery: 2021-11-02

Twoja cena: 144,99 zł

Dodaj do listy życzeńWeź udział we wciąż rozwijającej się grze Hell Let Loose – ostrej strzelaninie FPS osadzonej w realiach II wojny światowej. W niesamowitych bitwach bierze udział po 100 graczy kierujących piechurami, czołgami i artylerią. Linia frontu zmienia się dynamicznie, a całość oparta jest na zasobach w sposób znany ze strategii czasu rzeczywistego.

Walcz podczas najważniejszych bitew na froncie zachodnim (Carentan, Omaha Beach, Foy i nie tylko). To zupełnie nowa skala działań bojowych – niszczycielskie czołgi panują na polu bitwy, linie zaopatrzeniowe muszą wciąż zaopatrywać walczących, a ty jesteś trybikiem potężnej machiny wojennej. Hell Let Loose wrzuca cię w sam środek wojennego chaosu wraz ze świetnie przemyślanymi pojazdami, którymi możesz sterować. Linia frontu wciąż się zmienia, a przebiegiem bitwy rządzą zasady kładące szczególny nacisk na jednostki.

Co najmniej 9 przewijalnych map, opartych na prawdziwych zdjęciach i danych satelitarnych, zabiera cię na pole bitwy podzielone na wielkie sektory, które trzeba zdobyć. To sprawia, że gra wciąż się zmienia. Dwie formacje, złożone z 50 graczy każda, walczą na śmierć i życie w lasach, w miastach, na polach i mostach. Gdy sektor zostaje zdobyty, zapewnia twojej drużynie jeden z trzech zasobów, co dodatkowo wzbogaca rozrywkę i wpływa na drogę twojej drużyny ku zwycięstwu.

Majestatyczny teatr działań wojennych

Udaj się na wieloosobową bitwę 50 vs 50 na ogromnej mapie. Wybierz jedną z 14 klas, np. piechotę, zwiad czy jednostkę pancerną. Jednostki dysponują różnym uzbrojeniem, pojazdami i wyposażeniem. Graj jako oficer, zwiadowca, strzelec maszynowy, medyk, inżynier, dowódca czołgu i nie tylko. Doświadcz każdego aspektu walki podczas II wojny światowej.

Ostra rozgrywka

Co najmniej 9 słynnych pól bitewnych II wojny światowej, takich jak Omaha Beach, Carentan czy Foy, stanowi serce Hell Let Loose. Historyczne pojazdy, broń i mundury oddane są w najmniejszych szczegółach, a walka jest tak okrutna i krwawa, jak była wówczas. Działania wojenne mają miejsce na wielkich, utrzymanych w skali mapach prawdziwych pól bitew odwzorowanych dzięki archiwalnym zdjęciom lotniczym i danym satelitarnym. Znakomitą szczegółowość zapewnia Unreal Engine 4.

Walczcie razem i razem zwyciężajcie

W Hell Let Loose nie chodzi o zabójstwa i śmierci – najważniejsza jest współpraca, a więc również komunikacja. Gracze działają razem, wypełniając rozkazy oficerów i własnych dowódców, by wypełniać strategię i wygrać z przeciwnikiem. Hell Let Loose to gra, w której współpraca i komunikacja są koniecznie nie tylko do zwycięstwa, ale i do przetrwania.

Niezwykła otoczka

Walcz o zwycięstwo, przełamując linie wroga na wielkim, zmieniającym się polu bitwy. Na wyższym szczeblu rozgrywki drużyny muszą podejmować taktyczne decyzje na wielką skalę, np. czy atakować, czy się bronić. Zarządzaj zasobami i dostawami, by wzywać wsparcie i nowe pojazdy, bombardować pole, fortyfikować ważne punkty i flankować wrogów. Odpowiednia strategia to klucz do sukcesu.

 

Najważniejsze cechy:

• Potężne bitwy wieloosobowe 50x50.

• Dwa różne tryby gry – ofensywy i działań wojennych.

• 9 map na początek (liczba wciąż rośnie) – wyląduj na Omaha Beach, walcz o Carentan i mroźne lasy Foy, by wspiąć się na Hill 400.

• Żadna bitwa nie wygląda tak samo – na każdej mapie jest 99 kombinacji punktów do zdobycia, co daje tysiące możliwości rozwoju działań.

• Wybierz i opanuj grę jedną lub wieloma z 14 klas, do których należą:

oficer, medyk, strzelec maszynowy, dowódca, załogant, snajper i nie tylko.

• Ciągłe aktualizacje zawierające mapy, broń, funkcje i poprawki.

• Realistyczna balistyka i odrzut sprawiają, że strzelanie jest ciekawe i niełatwe.

• Rozmowa na krótkim zasięgu, kanały dowodzenia i jednostki.

• Okrutna walka – przyjaciele i wrogowie rozrywani są ciężkim uzbrojeniem.

• Ciągły rozwój – pokaż poziom swojego doświadczenia, odblokowując nowe mundury, wyposażenie i inne opcje, w miarę jak awansujesz wraz z postacią w kolejnych klasach.

• Steruj ogromnym wachlarzem pojazdów z II wojny światowej – tygrysami, shermanami, stuartami, pumami i nie tylko. Wciąż wprowadzamy nowe pojazdy.

• Bombarduj i rozwalaj wroga za pomocą broni ciężkiej, takiej jak działa przeciwczołgowe i artyleria.

• Twórz fortyfikacje na polu, by utrzymywać pozycję.

• Współpracuj, by przedzierać się przez linie wroga i przeć ku wygranej.

• Graj jako dowódca i prowadź drużynę do zwycięstwa, korzystając z różnych umiejętności przy planowaniu ruchu swoich wojsk na mapie taktycznej.

 
 • Wersja Językowa Polska - napisy
 • PEGI 16+
 • Nośnik Blu-ray
 • Rok premiery 2021
 • Gatunek FPP - Strzelaniny 3D
 • Multiplayer - Sieć Posiada
Oceń 
Smith
2021-10-16

3

3

  Oceń 
  Smith
  2021-10-16

  3

  3

   Oceń 
   Smith
   2021-10-16

   3

   3

    Oceń 
    Smith
    2021-10-16

    3

    3

     Oceń 
     Smith
     2021-10-16

     3

     3

      Oceń 
      Smith
      2021-10-16

      3

      3

       Napisz swoją recenzję !

       Napisz swoją recenzję

       Hell Let Loose PS5 PL

       Hell Let Loose PS5 PL

       Napisz swoją recenzję

       Sposoby dostawyNazwa kurieraCzas dostawyKoszt
       Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbierz w sklepie (Konopnickiej 1c Józefów) 0zł
       Przesyłka kurierska (GLS) Przesyłka kurierska (GLS) Kurier GLS 24H 13,99 zł

       Polecane produkty