Soul Hackers 2 PS4 Powiększ do pełnego rozmiaru

Premiera gry, już za:

Soul Hackers 2 PS5

Dostępność: PREORDER

Data premiery: 2022-08-26

Twoja cena: 264,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Poznaj nadprzyrodzoną grę RPG ze interesującymi postaciami i mroczną atmosferą cyberpunkowej Japonii. To do agentów Aion należy odszyfrowanie przeznaczenia i uratowanie świata przed zagładą!

 

Wśród świateł neonów i postępu technologicznego komercyjne udogodnienia pochłaniają ludzi. W cieniu trwa wojna pomiędzy Yatagarasu i Stowarzyszeniem Zjaw – piekielnymi przyzywaczami, którzy władają nieziemskimi mocami „demonów”.

 

Istniejący w tajemniczym morzu ludzkich danych cyfrowy zbiorowy umysł przekształcił się w prawdziwą sztuczną inteligencję: Aion. Obserwując ludzkość z daleka, Aion stwierdza na podstawie obliczeń, że świat zostanie zniszczony w wyniku nieuniknionej katastrofy. Tworzy więc dwie agentki, które mają zapobiec kataklizmowi: Ringo i Figue.

 

Razem agentki Aion muszą zbadać efekt motyla i nie dopuścić do apokalipsy.

 

Cechy:

· Zbadaj zjawisko końca świata jako Ringo, agentka Aion, która musi ocalić ludzkość przed apokalipsą.

· Eksploruj nadprzyrodzony świat RPG pełen przyzywaczy i niebezpieczeństw czyhających wśród neonów cyberpunkowej Japonii.

· Gromadź demony i odblokowuj kombinacje, by stworzyć nowych, silniejszych demonicznych sprzymierzeńców oraz wykorzystać ich zabójcze zdolności przeciw twoim wrogom.

· Zacieśnij więzi z członkami zespołu i zagłęb się w ich dusze, przeżywając ich ostatnie przygody i odkrywając prawdę o ich – oraz twojej historii.

 

Napisz swoją recenzję

Soul Hackers 2 PS5

Soul Hackers 2 PS5

Napisz swoją recenzję

Sposoby dostawyNazwa kurieraCzas dostawyKoszt
Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbierz w sklepie (Konopnickiej 1c Józefów) 0zł
Przesyłka kurierska (GLS) Przesyłka kurierska (GLS) Kurier GLS 24H 13,99 zł

Polecane produkty