WILD HEARTS PL PS5 Powiększ do pełnego rozmiaru

WILD HEARTS PL PS5

Ujarzmij pradawną technologię, by polować na olbrzymie bestie. WILD HEARTS™ to wyjątkowa gra myśliwska, w której technologia daje ci szansę na zwycięstwo w starciu z wielkimi, spojonymi z siłami natury bestiami. Poluj w pojedynkę lub ze znajomymi.

Więcej szczegółów

Dostępność: PREORDER

Twoja cena: 289,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 289,00 zł

Dodaj do listy życzeńZamów Edycję Standardową WILD HEARTS™ w przedsprzedaży* i otrzymaj wyjątkowe elementy:

- 1 gest („Groźne kemono”)

- 5 naklejek czatu („Twarz pokerzysty”, „Pobudka”, „Modlitwa”, „Przyjaciele”, „Śpioch”)


Ujarzmij pradawną technologię, by polować na olbrzymie bestie. WILD HEARTS™ to wyjątkowa gra myśliwska, w której pradawna technologia daje ci szansę na zwycięstwo w starciu z wielkimi, spojonymi z siłami natury bestiami. Staw im czoło w pojedynkę lub ze znajomymi w trybie współpracy, który działa jak marzenie.

 

Nikt nie pamięta, dlaczego w niegdyś spokojnej Azumie kemono wpadły w szał. Te wielkie, zdesperowane bestie władają niszczycielską mocą pierwotnej natury. Przez pewien czas nikt nie miał z nimi szans. W końcu pojawił się jednak ktoś zdolny stawić im czoła dzięki niezwykłym zdolnościom łowieckim, śmiercionośnej broni i pradawnej technologii karakuri.

 

Gra WILD HEARTS, stworzona przez Omega Force, japońskie studio odpowiedzialne za serię DYNASTY WARRIORS, zabierze cię w niesamowitą podróż po świecie fantasy inspirowanym feudalną Japonią. Łowy rozpoczną się 17 lutego 2023 roku.

 

 

USP

 

TYŁ PUDEŁKA – WERSJE

Nikt nie pamięta, dlaczego kemono wpadły w szał. Te wielkie bestie władają mocą natury i do tej pory nikt nie mógł się z nimi równać. Wszystko zmieniło się wraz z twoim przybyciem. Dzięki śmiercionośnej broni i pradawnej technologii karakuri, masz szansę przechylić szalę zwycięstwa i okiełznać zdziczały świat.

Poluj na olbrzymie, spojone z siłami natury bestie

 

Twórz własne tereny łowieckie

 

Poluj drużynowo lub w pojedynkę

 

Poluj i zdobywaj sprzęt

 

Odkrywaj świat fantasy inspirowany feudalną Japonią

 

 

KRÓTKIE WERSJE

POLUJ NA OLBRZYMIE, SPOJONE Z SIŁAMI NATURY BESTIE

Odpieraj ataki stworów, ucz się ich zachowań i wykorzystuj karakuri oraz broń, żeby pokazać bestiom, gdzie jest ich miejsce.

 

TWÓRZ WŁASNE TERENY ŁOWIECKIE

Tylko ty w całej Azumie potrafisz się posługiwać karakuri. Ta pradawna technologia umożliwia przeobrażanie otoczenia w pomysłowe tereny łowieckie, idealne do eliminowania wielkich kemono.

 

POLUJ DRUŻYNOWO LUB W POJEDYNKĘ

W WILD HEARTS™ możesz walczyć z kemono w pojedynkę lub łączyć siły z maksymalnie dwoma znajomymi (lub innymi graczami).

 

POLUJ I ZDOBYWAJ SPRZĘT

Im częściej polujesz, tym większe robisz postępy. Stwórz postać, a następnie zbieraj materiały z łowów i poszerzaj arsenał broni oraz pancerzy, by pokonywać jeszcze większe bestie.

 

ODKRYWAJ ŚWIAT FANTASY INSPIROWANY ŚREDNIOWIECZNĄ JAPONIĄ

Przemierzaj cztery malownicze i niebezpieczne regiony, w których panują różne pory roku.

DŁUGIE WERSJE

POLUJ NA OLBRZYMIE, SPOJONE Z SIŁAMI NATURY BESTIE

Kemono są wcieleniem sił natury. Te olbrzymie bestie z czasem spoiły się z żywiołami przyrody, dostosowując środowisko do swoich potrzeb. Jak zwykli ludzie mają pokonać tak potężnych wrogów? Będzie to wymagało nie lada odwagi, sprytu i umiejętności. Odpieraj ataki stworów, ucz się ich zachowań i wykorzystuj karakuri oraz broń, żeby pokazać bestiom, gdzie jest ich miejsce.

 

TWÓRZ WŁASNE TERENY ŁOWIECKIE

Tylko ty w całej Azumie potrafisz się posługiwać karakuri. Ta pradawna technologia umożliwia przeobrażanie otoczenia w pomysłowe tereny łowieckie, idealne do eliminowania wielkich kemono. Zbieraj materiały, aby tworzyć rozmaite karakuri zgodnie ze swoimi potrzebami, umiejętnościami i napotykanymi kemono. Korzystaj z nich, żeby odkrywać świat, bronić siebie oraz innych łowców i zdobywać przewagę w walce.

 

POLUJ DRUŻYNOWO LUB W POJEDYNKĘ

Niektórzy wolą wybierać się na łowy bez towarzyszy. Nawet najskuteczniejszy łowca może jednak napotkać bestię, której nie zdoła pokonać w pojedynkę. W WILD HEARTS™ możesz łączyć siły z maksymalnie dwoma znajomymi (lub innymi graczami), by polować na zwierzynę. Działając w drużynie, osiągniesz więcej i wykonasz specjalne zadania.

 

POLUJ I ZDOBYWAJ SPRZĘT

Im częściej polujesz, tym większe robisz postępy. Stwórz postać, a następnie zbieraj materiały z łowów i poszerzaj arsenał broni oraz pancerzy, by pokonywać jeszcze większe bestie. Wybierz jeden z ośmiu rodzajów broni dystansowej lub do walki wręcz (takich jak katana karakuri czy wagasa) i graj po swojemu. Wytwarzaj sprzęt z poległych kemono i dostosowuj go do własnych potrzeb. Im bardziej się rozwiniesz, tym lepszy zyskasz sprzęt i tym większe pokonasz bestie.

 

ODKRYWAJ ŚWIAT FANTASY INSPIROWANY ŚREDNIOWIECZNĄ JAPONIĄ

Zanurz się w pięknych krainach pełnych budowli mieszkalnych, religijnych i wojennych, które zostały pochłonięte przez naturę. Przemierzaj cztery malownicze i niebezpieczne regiony, w których panują różne pory roku. Odwiedź kwieciste wzgórza wokół kwitnącej wiśni, usianą wodospadami wyspę, skąpaną w jesiennych liściach, spustoszoną wojną fortecę i stary zamek pośrodku zamarzniętego jeziora, rozpłatany na dwoje przez groźną bestię. Wywołany przez niespokojne kemono chaos wpłynie na pory roku w niespodziewany sposób, czyniąc łowy jeszcze większym wyzwaniem – aż dotrzesz do ostatniego terenu łowieckiego.

 
  • Wersja Językowa Polska - napisy
  • PEGI 12+
  • Nośnik Blu-ray
  • Rok premiery 2023
  • Gatunek TPP - Gra akcji

Napisz swoją recenzję

WILD HEARTS PL PS5

WILD HEARTS PL PS5

Ujarzmij pradawną technologię, by polować na olbrzymie bestie. WILD HEARTS™ to wyjątkowa gra myśliwska, w której technologia daje ci szansę na zwycięstwo w starciu z wielkimi, spojonymi z siłami natury bestiami. Poluj w pojedynkę lub ze znajomymi.

Napisz swoją recenzję

Sposoby dostawyNazwa kurieraCzas dostawyKoszt
Przesyłka kurierska (GLS) Przesyłka kurierska (GLS) Kurier GLS 24H 13,99 zł

Polecane produkty