F1 2022 XONE PL + BONUS Powiększ do pełnego rozmiaru

F1 2022 XONE PL

Dostępność: MAMY 24H

Cena sugerowana : 289.99 zł

Twoja cena: 169,99 zł

Dodaj do listy życzeń 

Wejdź w nową erę Formula 1® z F1® 22 od EA SPORTS™, oficjalną grą 2022 FIA Formula One World Championship™. Przejmij stery w nowym sezonie, w którym przeprojektowane samochody i zmienione zasady redefiniują wyścigi, sprawdź swoje umiejętności na nowym Miami International Autodrome oraz posmakuj blichtru i splendoru w trybie F1® Life. Ścigaj się zachwycającymi nowymi bolidami sezonu Formula 1® 2022 z autentycznym składem wszystkich 20 kierowców i 10 zespołów, a także przejmij kontrolę nad swoim wyścigowym doświadczeniem dzięki immersyjnemu lub telewizyjnemu trybowi sekwencji wyścigowych. Stwórz zespół i doprowadź go na czoło pola startowego dzięki pełnemu nowej głębi, cenionemu trybowi Mój zespół, ścigaj się z innymi w trybie podzielonego ekranu lub trybie wieloosobowym albo odmień tempo wyścigów, zabierając na tor supersamochody stworzone przez najważniejsze nazwiska sportów motorowych.

NOWY SEZON, NOWE ZASADY:

Ścigaj się w nowej erze bolidów Formula 1 w F1® 22.


WYŚCIGI ZDEFINIOWANE NA NOWO:

Przejmij kontrolę nad wirtualnym doświadczeniem F1® dzięki wciągającym, filmowym zjazdom do boksu, okrążeniom formującym i nie tylko.


F1® LIFE:

Posmakuj blichtru i splendoru Formula 1®.

Oficjalna gra 2022 FIA Formula One World Championship™:
Nowy sezon, nowe zasady: zasiądź za kierownicą w nowym sezonie i ścigaj się oszałamiająco różnymi samochodami na kultowych torach, w tym na zupełnie nowym Miami International Autodrome.
Wyścigi zdefiniowane na nowo: Przejmij kontrolę nad swoim doświadczeniem wyścigów dzięki immersyjnemu lub telewizyjnemu trybowi okrążeń formujących i przejazdów samochodu bezpieczeństwa, interaktywnym zjazdom do boksu i zupełnie nowym szybkim wyścigom.
Adaptacyjne SI: Nowy system SI dla mniej doświadczonych graczy zapewnia ci wyrównaną rywalizację w każdym wyścigu.

F1® Life: Odblokowuj i chwal się przed światem supersamochodami, ubraniami, akcesoriami i nie tylko.
Mój zespół: Wybierz swój budżet startowy i od podstaw stwórz swój własny zespół F1®, korzystając z rozszerzonych wydarzeń dla działów zespołu i większych możliwości personalizacji barw.
Tryb kariery: Sprawdź swoje wyścigowe umiejętności w świecie F1® i przebij się na czoło pola startowego w cenionym od 10 lat trybie kariery.
Formula 2™, najważniejsza arena treningowa do F1®, także znajduje się w grze, wraz z opcjami krótkiego, średniego lub długiego sezonu oraz z zawartością sezonów 2021 i 2022.
Wyścigi na podzielonym ekranie dla dwóch graczy.
VR: Daj się wciągnąć w najpełniejsze doświadczenie F1® z funkcją wirtualnej rzeczywistości na PC, która pozwoli ci przeżywać emocje wyścigów z samego środka kokpitu.

F1® 22 Game – oficjalny produkt mistrzostw świata FIA Formula One World Championship.
© 2022 Electronic Arts Inc. Logo F1, F1, FORMULA 1 i powiązane znaki są znakami towarowymi Formula One Licensing BV, firmy Formula 1. Na licencji Formula One World Championship Limited. Logo F2 FIA FORMULA 2 CHAMPIONSHIP, FORMULA 2, F2 i powiązane znaki są znakami towarowymi Federation Internationale de l’Automobile i są wykorzystywane wyłącznie na licencji. Wszystkie prawa zastrzeżone.

 
  • Wersja Językowa Polska - napisy
  • PEGI 3+
  • Nośnik Blu-ray
  • Rok premiery 2022
  • Gatunek Wyścigi
  • Multiplayer - Sieć Posiada

Napisz swoją recenzję

F1 2022 XONE PL

F1 2022 XONE PL

Napisz swoją recenzję

Sposoby dostawyNazwa kurieraCzas dostawyKoszt
Przesyłka kurierska (GLS) Przesyłka kurierska (GLS) Kurier GLS 24H 13,99 zł

Polecane produkty